ملوان در هفته اول میهمان صبای قم است که این تیم نمی‌تواند حریف چندان سختی برای انزلی‌چی‌ها باشد.

ملوان در هفته اول میهمان صبای قم است که این تیم نمی‌تواند حریف چندان سختی برای انزلی‌چی‌ها باشد.

 

 

 

ملوان در هفته اول میهمان صبای قم است که این تیم نمی‌تواند حریف چندان سختی برای انزلی‌چی‌ها باشد. در این رابطه گفت و گوی ۹۰ را با حسن اشجاری مدافع ملوان بخوانید:

 

 

از قرعه‌کشی لیگ راضی هستی؟

به نظرم بهترین قرعه برای شروع لیگ است و اگر مدیرعامل و سرمربی می‌خواستند خودشان قرعه را انتخاب کنند از این راحت‌تر پیدا نمی‌کردند. شاید این آسان‌ترین قرعه تاریخ ملوان باشد.

 

صبا حریف آسانی نیست؟

حریف آسانی نیست ولی از این تیم آسان‌تر وجود ندارد.

 

هفته دوم چطور؟

داربی تحت هر شرایطی حساس است و نمی‌شود آن را آسان تلقی کرد.
اما چون در انزلی بازی می‌کنیم باید ببریم. من خودم همیشه در داربی‌ها خوب بازی کردم و سابقه گلزنی هم دارم.

 

برای رشتی‌ها کری نمی‌خوانی؟

اهل کری نیستم چون با اکثر بازیکنان و سرمربی‌اش دوست هستم اگر هم فکر می‌کنید سال گذشته با پیراهن استقلال گل زدم و شادی عجیبی کردم به یک سری مشکلاتم در این تیم مربوط بود.


طلبت را گرفتی؟

هیچ کسی جواب تلفنم را نمی‌دهد و کمیته انضباطی و فدراسیون هم که نتوانست جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد. اگر استقلالی‌ها جواب تلفن را بدهند و بگویند چند ماه صبر کن اصلا ناراحت نمی‌شوم ولی …

 

مصاحبه‌ای با ۹۰ انجام دادی در رابطه با پژمان نوری که قرار نیست از نوری برای پوشیدن پیراهن شماره هشت اجازه بگیرم. ولی در مصاحبه دیگر آن را شوخی تلقی کردی؟!

خیلی‌ها تیتر مصاحبه را می‌‌خوانند و به ادامه کاری ندارند. خیلی‌ها با من تماس گرفتند و گفتند چرا این حرف ها را زدی گفتم شما مصاحبه را کامل بخوانید بعد نظر بدهید. الان هم می گویم شماره هشت را می‌پوشم و می‌دانم که کسی ناراحت نمی‌شود. همانطوری که نوری هم می‌تواند شماره هشت جباری را بپوشد. از این بابت جباری هم ناراحت نمی‌شود.

 

منبع : نود . نت