اسکوچیچ گفت : از صبا شناخت کافی داریم .

اسکوچیچ گفت : از صبا شناخت کافی داریم .

 

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، دراگان اسکوچیچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های صبای قم و ملوان در پاسخ به این سوال که آیا از صیا شناخت دارد ؟ اظهار داشت : بله ، چون مربی حرفه ای هستم تلاش خودم را کردم تا صبا را بشناسم و از این تیم شناخت کافی داریم .


وی در مورد شرایط ملوان در آستانه آغاز سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) گفت : هر زمان که به آغاز لیگ نزدیک می شویم سوالات زیادی در این زمینه مطرح می شود ، آمادگی خوبی داریم و امیدوارم با ارائه یک فوتبال زیبا برنده اولین بازی خود باشیم .


وی در خصوص دلیل انتخاب تیم ملوان برای سرمربیگری تصریح کرد : علاقه مردم ایران به فوتبال برایم مهم بود . ملوان دارای هواداران خوبی است و این مهم انگیزه زیادی را در من برای انتخاب این تیم ایجاد کرد .


سرمربی ملوان ادامه داد : دوستان مربی کرواتم از جمله کرانچار ، ایوانکوویچ ، بوناچیچ و بلازویچ اطلاعات خوبی در مورد فوتبال ایران به من دادند .


وی در مورد سوابق خود در فوتبال اظهار داشت : دو بار در کرواسی با ریه کا قهرمان جام حذفی شدیم . در جام حذفی اسلوونی هم قهرمان شدیم . با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتم ، در العربی کویت نیز مربیگری کردم . در کرواسی و اسپانیا هم بازی کردم .


اسکوچیچ در خصوص هواداران ملوان ، تصریح کرد : خیلی خوشحالم ملوان هواداران زیادی دارد . وقتی در خیابان مردم انزلی را می بینم این احساس را دارم که همه هوادار ملوانند ، این بسیار حائز اهمیت است .


وی در پایان در پاسخ به این سوال که فکر نمی کند با توجه به هواداران زیاد ملوان اگر خدای نکرده نتیجه نگیرد ، چه می شود ؟ گفت : من هرگز به این گونه مسایل فکر نمی کنم . همیشه نگاهم رو به بالا است ، اگر چنین نبود هیچ وقت مربیگری نمی کردم . همیشه به ساختن تیم خوب فکر می کنم . آمدیم تا با ملوان به رده های بالا صعود کنیم .

 

منبع سایت رسمی باشگاه ملوان