شنبه‌شب مهرداد اولادی در تیم منتخب جام جهانی ۹۸ مقابل تیم‌ملی ۲۰۱۴ به میدان رفت. این بازیکن معتقد است مسئولان […]

شنبه‌شب مهرداد اولادی در تیم منتخب جام جهانی ۹۸ مقابل تیم‌ملی ۲۰۱۴ به میدان رفت. این بازیکن معتقد است مسئولان باید با نظم و ترتیب بیشتری مسابقه را برگزار می‌کردند تا به بازیکنان ۹۸ ادای احترام می‌شد.

 

۹۰: بازی چطور بود؟
این یک بازی نمادین بود، اما می‌توانست با برنامه‌ریزی و نظم بیشتری انجام شود. ما از ساعت ۲۰ به استادیوم آمدیم و تا ساعت یک شب در زمین حضور داشتیم. واقعا نظم و انضباط کم بود و همانطور که دیدید بازی فقط یک نیمه برگزار شد.

۹۰: بازیکنان تیم ۹۸ را چطور دیدی؟
با آنکه پا به سن گذاشته بودند اما خیلی خوب از تجربه‌شان استفاده کردند.

۹۰: کدام بازیکنان این تیم همیشه در یادت هستند؟
باقری، علی دایی، خداداد عزیزی، مهدوی کیا و عابدزاده بازیکنانی بودند که همیشه در یاد و خاطره‌ام هستند که متاسفانه آنها در این بازی نبودند اما حمید استیلی در میدان حاضر بود و…

۹۰: ۵ گل هم خوردید؟

فوتبال همین است. اما این بازی نمادین بود و بازیکنان ۲۰۱۴ باید ذره‌ای با قدیمی‌ها راه می‌آمدند. بازیکنان ۹۸ سنشان زیاد است و نمی‌توانند مانند قبل بازی کنند اما بازیکنان تیم‌ملی حال حاضر در کوران مسابقات بوده و از آمادگی بالایی برخوردار بودند.

۹۰: کدام تیم را بیشتر دوست داری؟
بازیکنان تیم ۹۸ در دوره خودش بزرگ بودند اما بعد از گذشت ۱۶ سال تیم‌ملی حال حاضر با اقتدار به جام جهانی صعود کرده و عملکرد خوبی داشته به همین علت هر دو تیم را می‌پسندم.

۹۰: وزیر ورزش حرف خاصی به تو زد؟
نه! حرف خاصی نبود. فقط خوش و بش کرد.

۹۰: به تیم‌ملی دعوت می‌شوی؟
بستگی به عملکرد خودم دارد. باید در تیم باشگاهی‌ام عملکرد خوبی داشته باشم. حیف که بازی‌های ما مانند پرسپولیس و استقلال مستقیم پخش نمی‌شود اما ایرادی ندارد، من باید مقابل تیم‌های بزرگ خوب باشم.

۹۰: چرا نفت؟
اول از اینکه هدف اصلی من حضور در یک تیم تهرانی بود. می‌خواستم به تیمی بیایم که آرامش داشته باشم و سر وقت پولم را بگیرم. می‌خواستم با آدم‌های روراست کار کنم به همین دلیل نفت را انتخاب کردم که با خیال راحت به فوتبالم فکر کنم.

۹۰: یعنی تیم‌های قبلی به تو پول نمی‌دادند؟
منظورم این نیست که تیم‌های سابق پولم را نمی‌دادند، پول برایم در اولویت نیست. من از پرسپولیس و ملوان زیاد پول نگرفتم، وقتی هم رفتم امارات پولم را بخشیدم.

۹۰: پرسپولیس فصل جدید را چطور می‌بینی؟
دو تیم پرسپولیس و استقلال قبل از اینکه به مربی خوب نیاز داشته باشند، مدیریت قوی می‌خواهند. در استقلال قلعه‌نوعی کارش را خوب بلد است. در حال حاضر نه بازیکن پرسپولیسم و نه تاکنون با علی دایی کار کردم اما با حرف‌هایی که از بچه‌ها شنیدم می‌دانم دایی مدیریت بالایی دارد و به همین دلیل بهترین گزینه برای پرسپولیس است. همچنین مدیریت رویانیان هم حرف ندارد و این دو نفر پرسپولیس را تبدیل به قطب بزرگ فوتبال کردند.

۹۰: اما خیلی‌ها معتقدند با جدایی انصاری‌فرد و کریمی این تیم بی‌ستاره است و خط حمله زهرداری ندارد؟
در حال حاضر ستاره برای تیم بازی نمی‌کند بلکه هر تیمی نیاز به نیروی جوانی دارد که پرسپولیس در این مورد خوب کار کرده.

۹۰: هنوز از پرسپولیسی‌ها ناراحتی؟
خیر، قبلا شاید ناراحت بودم اما در حال حاضر به این موضوع فکر نمی‌کنم. مقصر خودم و پایم بود که شکست. بدشانسی آوردم. ۱۶ سالم بود که به پرسپولیس آمدم و در ۲۰ سالگی راهی لیگ امارات شدم. خیلی‌ها الان به پرسپولیس می‌روند اما من ۷، ۸ سال پیش به این تیم پیوستم. در حال حاضر خدا را شکر می کنم و… اما بهترین دوره فوتبالم را در ملوان گذراندم.

۹۰: اگر به پرسپولیس گل بزنی پشتک می‌زنی؟
خیر، من فقط پشتک‌هایم را برای پرسپولیس می‌زنم.

 

منبع: روزنامه نود