گونسالو هیگوآین فصل گذشته نمایش خوبی با رئال‌مادرید نداشت. نیمکت‌نشینی او در تیم مورینیو باعث شد تا این مهاجم […]

 

گونسالو هیگوآین فصل گذشته نمایش خوبی با رئال‌مادرید نداشت. نیمکت‌نشینی او در تیم مورینیو باعث شد تا این مهاجم آرژآنتینی از جدایی خود از کهکشانی‌ها سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا ، روزنامه کوریره‌ دلو اسپورت، چاپ ایتالیا از توافق اولیه رئال‌مادرید با ناپولی بر سر انتقال هیگوآین خبر داد و نوشت: سران رئال و ناپولی برای انتقال هیگوآین به توافق اولیه رسیده‌اند و قرار است که این مهاجم آرژانتینی فصل آینده را با پیراهن ناپولی به میدان رود تا جاشین ادینسون کاوانی شود.
این روزنامه ایتالیایی رقم انتقال هیگوآین به ناپولی را ۳۵ میلیون یورو اعلام کرد. ناپولی پیش از این اعلام کرد که حاضر است دستمزد سالانه هیگوآین را تا شش میلیون یورو افزایش دهد یعنی یک میلیون بیشتر از دستمزدی که این مهاجم از رئال‌مادرید می‌گرفت.
ناپولی تنها تیمی نیست که به جذب هیگوآین علاقه دارد. پیش از این نیز تیم‌های یوونتوس، لیورپول، آرسنال و چند تیم دیگر اروپایی هم آمادگی خود را برای جذب ستاره آرژانتینی رئال اعلام کردند. این در حالی است که هیگوآین در دیدار دوستانه تیمش برابر برنموث که یکشنبه شب برگزار شد یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند.
در صورت پیوستن هیگوآین به ناپولی، او سومین بازیکنی خواهد بود که در فصل جابه‌جایی از رئال به ناپولی می‌رود. این تیم ایتالیایی پیش از این با رائول آلبیول و کایخون هم قرارداد امضا کرده بود.