سرمربی ملوان بندرانزلی در آستانه آغاز سیزدهم دوره لیگ برتر فوتبال ایران گفت: از میزان آمادگی تیم راضی هستم.

سرمربی ملوان بندرانزلی در آستانه آغاز سیزدهم دوره لیگ برتر فوتبال ایران گفت: از میزان آمادگی تیم راضی هستم.

 

 

دراگان اسکوچیچ در مورد آمادگی تیم ملوان در آستانه آغاز سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) اظهار کرد: از میزان آمادگی تیم راضی هستم. بازیکنان سعی خود را در دوران آماده‏سازی کرده‌‏اند و امیدواریم در لیگ موفق باشیم.

وی در مورد اولین بازی ملوان مقابل تیم صبا در لیگ سیزدهم گفت: بازی اول در هر تورنمنتی از اهمیت زیادی برخوردار است. ما این تیم را آنالیز کرده‌‏ایم و اطلاعات کافی درباره آنها داریم.

سرمربی ملوان درباره داربی گیلان تصریح کرد: از اهمیت این بازی برای مردم انزلی مطلع هستم و بهترین تلاش را برای پیروزی می‏‌کنیم. البته این بازی هم سه امتیاز دارد ولی به هر حال برای هواداران مهم است.

وی درباره احساسش نسبت به کشور ایران و هواداران ملوان تصریح کرد: احساس خوبی دارم. فکر کنم زود عادت کنم، چون مردم مهربان و خوب هستند. احساس خوب و مثبتی دارم.

سرمربی ملوان درباره این که بازیکنان ملوان در مصاحبه‏‌های خود از تمرینات و سبک تمرین وی تعریف می‏‌کنند، گفت: از این که بازیکنان فکر کنند می‏‌توانم کمکشان کنم خوشحالم.

دراگان اسکوچیچ در پایان در خصوص همکاری با مربیان تیم‏های پایه باشگاه ملوان، گفت: در این زمینه مدیرعامل باشگاه از بنده تقاضای همکاری و تشکیل یک دوره مربیگری جهت حرکت در جهت یک برنامه‌‏ریزی هماهنگ کرده است و این افتخار بزرگی برای من است. خوشحال می‏‌شوم بتوانم هر نوع همکاری را با آنها داشته باشم.