به گزارش ایرنا، مراسم رونمایی ازتوپ های جدید در لیگ برتر روز یکشنبه برگزار شد و طی آن توپ های […]

به گزارش ایرنا، مراسم رونمایی ازتوپ های جدید در لیگ برتر روز یکشنبه برگزار شد و طی آن توپ های جدید ال اشپورت با رنگ های سفید و نارنجی به عنوان توپ های لیگ سیزدهم ایران اعلام شدند.

وحید جعفری مدیر آل اشپورت درخاورمیانه در این مراسم گفت: این توپ ها با کیفیت جدیدی نسبت به توپ های فصل گذشته ایران ارایه شده است و رنگ های سفید و نارنجی آن اختصاصی لیگ ایران خواهد بود. وی افزود:تلاش کردیم تا رنگ آمیزی این توپ ها مهیج بوده و به زیبا شدن فوتبال کمک کند.این توپ ها می تواند با توپ های برتر دنیا رقابت کند.

به گفته وی، توپ های سال گذشته تاکتیک پذیرتر ازتوپ های امسال بوده اند ولی توپ های امسال برای زمین های ایران مناسب تر هستند. جعفری در باره پاره شدن توپ های آل اشپورت در فصل قبل گفت : در جریان رقابت های فوتبال انتخابی نوجوانان آسیا درتهران نیز دو تااز توپ های نایک پاره شد، این یک امر طبیعی است.ولی امسال شاهد پارگی توپ ها به اندازه سال قبل نخواهیم بود.برای تامین توپ های ایران به مدت سه سال قرارداد داریم. وی افزود: ۱۵۰۰توپ به لیگ برتر، ۱۰۰۰توپ به لیگ دسته یک و در مجموع برای مدت سه سال ۷۵۰۰عدد توپ به لیگ برتر داده ایم.

سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال از دوم مردادماه آغاز می شود.