سرمربی فولاد خوزستان با اشاره به پادرمیانی برخی مداحان برای بخشش مربیانی که محروم شده‌اند، گفت: مداحان اجازه دهند فوتبالی‌ها […]

سرمربی فولاد خوزستان با اشاره به پادرمیانی برخی مداحان برای بخشش مربیانی که محروم شده‌اند، گفت: مداحان اجازه دهند فوتبالی‌ها درباره فوتبال تصمیم بگیرند.

حسین فرکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برخورد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با  مربیان متخلف و حمایت برخی مداحان از این افراد عنوان کرد: به مداحان که نوکران دستگاه امام حسین (ع) هستند احترام می‌گذارم اما از آنها درخواست می‌کنم اجازه دهند فوتبالی‌ها درباره فوتبال تصمیم بگیرند. اگر قرار است مداحان اهل بیت در این‌گونه موارد ورود کنند و نظر بدهند، پس ما هم باید در حوزه‌های دیگر فعالیت کنیم.

وی اضافه کرد: در کشوری اسلامی زندگی می‌کنیم و عده‌ای قهرمان هستند و عده‌ای پهلوان و برخی هم راهشان را گم کرده‌اند و کج‌روی می‌کنند. نمی‌توانیم به خاطر اینکه برخی‌ها دوست ما هستند مشکلاتشان را نادیده بگیریم. با اینکه آبروی افراد برده شود، مخالفم اما به این هم اعتقاد دارم که افراد پاک باید در فوتبال پاک حضور داشته باشند.
فرکی اظهار داشت: به عنوان بازیکن و مربی پیشین تیم ملی و فردی که اکنون در فوتبال حضور دارم، حمایت کامل خود را از رویه‌ای که ستاد منشور اخلاقی در پیش گرفته، اعلام می‌کنم. مداحان عزیز هم که در عرفانی‌ترین حالات مردم، نقش اصلی را بازی می‌کنند اجازه دهند مردم از آنها تصویر یک نوکر مخلص را همیشه در ذهن داشته باشند.