نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال، درباره جذب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال بانوان گفت: ایراندوست یکی از گزینه‌های ما است، دو سه گزینه دیگر هم داریم.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال، درباره جذب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال بانوان گفت: ایراندوست یکی از گزینه‌های ما است، دو سه گزینه دیگر هم داریم.

 

فریده شجاعی در گفت‌وگو با فارس، درباره ناراحتی بازیکنان از مراسم جشن تقدیر از فوتبالیست‌ها و فوتسالیست‌ها، گفت: ناراحتی آنها به این دلیل بود که نتوانسته بودند پایین بیایند. البته من به نمایندگی از آنها رفتم. ناراحتی بازیکنان به حق است، اما از فدراسیون و کفاشیان تشکر می‌کنم که به فکر تقدیر بوده‌اند. فکر می‌کنم جایزه خوبی به آنها تعلق گرفت.
وی درباره قرارداد با مظفر، برای ادامه همکاری در تیم ملی فوتسال بانوان، اظهار داشت: با او مذاکره داشته‌ایم و قرار است مظفر برنامه‌هایش را به فدراسیون بدهد. از او برنامه خواستیم تا آن را به کفاشیان بدهیم. در یک جلسه‌ای که خواهیم داشت قراردادها هم امضا می‌شود.
نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال درباره وضعیت کاستا و عدم بازگشتش به ایران برای ادامه همکاری، عنوان کرد: وی فعلا به ایران بازنگشته و یک ماه از قراردادش باقی مانده است. کاستا انتظارات ما را برآورده نکرد، اما با توجه به اینکه تخصصش در فوتبال پایه است دوست داریم که در این زمینه به ما کمک کند. اگر به توافق برسیم شاید در فوتبال پایه کار کند.
شجاعی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود ایراندوست یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی است، تصریح کرد: وی یکی از گزینه‌های ما است، دو سه گزینه دیگر هم داریم که هنوز به توافق نرسیده‌ایم.
وی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه وضعیت نراقی و دیگر بازیکنانی که تا اطلاع ثانوی محروم بودند چه شد، عنوان کرد: نراقی به خاطر آسیب‌دیدگی و مشکلات درسی نتوانست در تیم ملی شرکت کند، اما در آینده دعوت می‌شود.
رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که رحمتی هم چون در تیم ملی نبود، کنار گذاشته شد، آیا وضعیت نراقی هم به همین صورت خواهد بود، گفت: بعضی تصمیم‌گیری‌ها برعهده ما نیست. نراقی جزو کسانی بود که به صورت دوره‌ای نیامد.
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا قرار است در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ شرکت کنید، گفت: با کمیته ملی المپیک به توافق نرسیده‌ایم، چون ما نمی‌توانیم قول قهرمانی بدهیم حضورمان می‌تواند فقط برای شرکت در بازی‌ها باشد. اگر حضور پیدا کنیم، باید برنامه‌ریزی‌ها برای آغاز اردوها را انجام دهیم.