ماسیمو موراتی رییس باشگاه اینتر معتقد است که خوزه مورینیو تا سه سال دیگر به اینتر باز میگردد. مورینیو در […]

ماسیمو موراتی رییس باشگاه اینتر معتقد است که خوزه مورینیو تا سه سال دیگر به اینتر باز میگردد.

مورینیو در ماه ژوئن با امضای قراردادی ۴ ساله به چلسی بازگشت و پس از تغییرات مدیریتی زیاد در طول سال های اخیر از نیازِ استمفوردبریج به ثبات صحبت کرد.

به هر حال موراتی که پس از دو فصل حضور موفق مورینیو در اینتر رابطه ی خوبی با او دارد معتقد است که مورینیو به نرآتزوری باز خواهد گشت.

موراتی به لا استامپا گفت: « وقتی مورینیو به چلسی برگشت من به او تبریک گفتم، او در پاسخ گفت تا سه سال بعد همدیگر را در اینتر ملاقات خواهیم کرد. »

اینتر تحت هدایت مورینیو به قهرمانی سری آ ، لیگ قهرمانان اروپا و کوپا ایتالیا دست یافت.

علی رغم نظر ماسیمو موراتی ، پیتر چک دروازه بان چلسی نظر دیگری در این زمینه دارد. او معتقد است که مورینیو حالا حالا ها در این تیم غرب لندنی باقی خواهد ماند.

پیتر چک در حاشیه ی کنفرانس شرکت آدیداس گفت:

« ما برای ثبات به جام احتیاج داریم. اگر ما به اهداف تعیین شده مان دست یابیم مدیران ما تغییر نخواهند کرد. ما ادامه میدهیم ، ما تلاش میکنیم تا جایی که می توانیم برنده باشیم. ما تعداد جام هایمان را در پایان فصل محاسبه میکنیم. در باشگاهی به حد و اندازه های چلسی اهداف شما باید بهترین های ممکن باشند، سپس شما بیندیشید که آیا می توانید به آنها دست پیدا کنید یا نه.

فصل گذشته ما قهرمان لیگ اروپا شدیم. این اولین تجربه ی حضور تیم در این تورنمنت بود و ما با مدیریت صحیح قهرمان شدیم. تورنمنت موفقی بود اما حقیقتا هدف ما این است که در لیگ قهرمانان اروپا بهتر از فصل گذشته عمل کنیم. »

چک در ادامه افزود : « مورینیو تشنه ی موفقیت و پیروزی است. او به اینجا بازنگشته تا از زندگی اش لذت ببرد. ما همه اینجا هستیم تا برای پیروزی به کمک یکدیگر آماده شویم. او هنوز مثل گذشته انگیزه ی موفقیت دارد. او می خواهد بهترین باشد ، ما می خواهیم بهترین باشیم. باید دید که آیا می توانیم انتظارات را برآورده کنیم یا خیر! »

 

منبع: ESPN