فشنگچی گفت : ملوان در لیگ سیزدهم از تیم جوانی برخوردار است و پتانسیل این را دارد که بتواند پدیده لیگ سیزدهم باشد .

فشنگچی گفت : ملوان در لیگ سیزدهم از تیم جوانی برخوردار است و پتانسیل این را دارد که بتواند پدیده لیگ سیزدهم باشد .

 

 

 

 

بازیکن جدید ملوان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، در خصوص شرایط ملوان در آستانه آغاز سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) با بیان این که کادر فنی خوبی به این تیم اضافه شده ، تصریح کرد : ملوان در لیگ سیزدهم از تیم جوانی برخوردار است ، فکر می کنم برای هماهنگی نیاز به زمان دارد با این حال پتانسیل این را دارد که بتواند پدیده لیگ باشد .


امیر حسین فشنگچی در مورد حضور خود در تیم ملوان اظهار داشت : این فصل با توجه به این که سال جام جهانی است دوست داشتم در یک تیم بدون حاشیه و ریشه دار بازی کنم . ملوان یک تیم ریشه دار و مردمی است و از هواداران خیلی خوبی برخوردار است .

بازیکن فصل پیش تیم پرسپولیس در خصوص کار با دراگان اسکوچیچ ، خاطر نشان کرد : اسکوچیچ مربی فهمیده ای است که به فوتبال هجومی و رو به جلو علاقه مند می باشد . در این چند جلسه ای که در تمرینات ملوان شرکت کردم ایشان را مربی بزرگی دیدم که از دانش بالایی برخوردار است .

فشنگچی در مورد اولین بازی ملوان در لیگ سیزدهم مقابل صبای قم گفت : صبا تغییرات خیلی گسترده ای داشته . می توانیم نتیجه خوبی در قم بگیریم و با روحیه بالا به استقبال دربی گیلان برویم .

بازیکن جدید ملوان در خصوص دربی گیلان اظهار داشت: مطمئنا این بازی حساسیت دربی پایتخت را دارد . در انزلی از حمایت صد درصدی هواداران سود می بریم . به امید خدا بتوانیم داماش را ببریم و لیگ را به خوبی شروع کنیم .


وی در مورد پست بازی خود تصریح کرد : توانایی بازی در گوش چپ و راست را دارم . در حال حاضر در چند تمرین ملوان به تشخیص آقای دراگان در دفاع چپ به کار گرفته شدم .

وی در خصوص همبازی بودن دوباره با محسن یوسفی تاکید کرد : محسن دوست خوب من است . خاطرات خوبی با یکدیگر در تیم صبا داریم . امیدوارم آن خاطرات دوباره تکرار بشود و کمکم کند در ملوان بیشتر جا بیافتم .  

امیر حسین فشنگچی در پایان با اشاره به هواداران خونگرم ملوان و دلگرمی آنها برای بازیکنان ، گفت : امیدوارم هواداران مثل همیشه پشتیبان تیم باشند تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم .

 

منبع: سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی