تیموریان قبل از اینکه با استقلال قرارداد امضا کند پیشنهاد یک میلیون دلاری را رد کرده است. روزنامه تماشا: آندو […]

تیموریان قبل از اینکه با استقلال قرارداد امضا کند پیشنهاد یک میلیون دلاری را رد کرده است.


روزنامه تماشا: آندو تیموریان چهارشنبه قراردادی با استقلال امضا کرد که ممکن است فسخ شود؛ قراردادی که ارزشش را کسی نمی داند اما مشخصا از پیشنهاد تیم قطری پایین تر است. هر چند در مورد ریز پرداخت های استقلال به تیموریان شایعات زیادی شنیده می شود اما هنوز معلوم نیست که او با دریافت چه مبلغی از استقلال حاضر به ثبت قرارداد شد.
شماره ۱۴ تیم ملی به خاطر بازی دو فصل در استقلال طلب ۱۴۰ میلیون تومانی داشته که گفته می شود برای امضای این قرارداد به او پرداخت شده است. حدس زدن مبلغ قرارداد احتمالی او در سال آینده البته کار مشکلی نخواهد بود.
تیموریان در این فصل با پیشنهادهای مالی از سوی تیم های ایرانی و خارجی مواجه شده که برخی از آنها را رد کرده است. یکی از این پیشنهادها مربوط به کشوری غیرعربی است. یکی از باشگاه های مشهور آسیایی پیشنهاد یک میلیون دلاری به تیموریان داده است اما هافبک جنگنده تیم ملی از پذیرفتن آن امتناع کرده.
اینطور که شنیده می شود تیموریان از این تیم درخواستی ۲ میلیون دلاری داشته و به همین دلیل به توافق نرسیده اند. یک میلیون دلار با احتساب هر دلار ۳۱۷۰ تومانمی شود ۳ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان. یعنی آندو حدود دو هفته پیش که مذاکراتش با استقلال در جریان بود با خیال راحت به پیشنهاد ۳ میلیاردی یک باشگاه آسیایی جواب منفی داده است و اعلام کرده در صورت دریافت ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان حاضر است به آن تیم برود.
هر چند برای بازی در یک تیم، شرایط لیگ و شرایط زندگی هم اهمیت زیادی دارد اما بعید است یک فوتبالیست پیشنهادی چنین اغوا کننده را به خاطر درآمدی پایین تر رد کند، خصوصا که تیموریان این روزها استقلال را معطل کرده تا شرایط قراردادش با تیم قطری مشخص شود. البته اگر او در ایران بماند بعید است قیمت واقعی قراردادش به این زودی مشخص شود اما قیمت آندو حتما برای استقلالی ها میلیاردی خواهد بود.