مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: بدهی‌های این باشگاه مربوط به دوران من نیست و هیئت‌ مدیره و مدیرعامل دیگری باید این بدهی را تسویه کنند.

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: بدهی‌های این باشگاه مربوط به دوران من نیست و هیئت‌ مدیره و مدیرعامل دیگری باید این بدهی را تسویه کنند.

 

 

صادق درودگر در مورد وضعیت بدهی و تعلیق باشگاه ملوان انزلی گفت: این بدهی‌های مربوط به دوران مدیریت من در ملوان نیست و مربوط به سال‌های ۸۹ – ۹۰ و ۹۰ -۹۱ است. از دوران مدیریت من در ملوان فقط ۳ بازیکن مانده‌‌اند که برای پر کردن فرم تسویه حساب نیامده‌اند که شاید در روزهای آینده نیز آنها هم این کار را انجام دهند. البته بازیکنان ملوان لطف کردند و ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد فصل قبل خود را از باشگاه نگرفتند.

به نقل از فارس، وی ادامه داد: اینکه زیر کولر گازی بنشینیم و برای باشگاه‌ها تصمیم بگیریم کار راحتی است، اما برای تدارک یک تیم، ایجاد شرایط مناسب برای یک باشگاه برای حضور در مسابقات کار دشواری است.


از مسئولان محترم فدراسیون فوتبال می‌خواهم نگاه ویژه‌ای به ملوان داشته باشند زیرا ما باشگاهی هستیم که از هیچ نهاد دولتی و نظامی یک ریال پول نمی‌گیریم.

درودگر تصریح کرد: بدهی باشگاه ملوان مربوط به شرکتی است که شماره ثبت آن هم با شماره ثبت ملوان فرق می‌کند. ما باشگاه ملوانی هستیم که شماره ثبت ما ۱۶ است و هیئت مدیره و مدیرعامل جدایی داریم. آن باشگاه نیز شماره ثبت ۳ دارد که اکنون به عنوان هیئت تسویه مشغول به کار است و آنها باید بدهی خود را تسویه کنند. مسئولان فدراسیون فوتبال باید بدانند که باشگاه‌ها کارخانه چاپ اسکناس نیستند، باید آنها حق و مطالبات باشگاه‌ها را هم وصول کنند، اینکه حق پخش تلویزیونی صد میلیارد تومانی را به قیمت ۱۷ میلیارد تومان بدهند که هنوز ۷ میلیارد آن وصول نشده درست نیست. در ضمن ما به سازمان لیگ دعوت شده‌ایم و احضار نشده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی در مورد میزان کمک حسین هدایتی به این باشگاه گفت: او ۸۰ درصد پولی را که بابت فصل قبل گفته بود به ملوان داد و فقط ۵۰۰ میلیون تومان از این پول باقی مانده است که آن را ظرف روزهای آینده پرداخت خواهد کرد، بابت فصل جدید هم یک میلیارد تومان قول داده که به ما بدهد که قطعا در روزهای آینده این کار را می‌کند. باید از زحمات او قدردانی کرد، نباید نیمه خالی لیوان را دید، برخی افراد مثل مورچه هستند و وقتی یک قطره آب در لانه‌شان می‌افتد فریاد می‌زنند که دنیا را آب برد، واقعیت آن است که هدایتی به باشگاه ملوان کمک زیادی کرد آن هم در حالی که در همین شهر انزلی افراد ملاک و زمین‌‌‌داری هستند که وضع مالی بسیار خوبی دارند اما یک ریال هم به باشگاه ملوان کمک نکردند.

درودگر در مورد اینکه وضعیت مالکیت باشگاه ملوان به چه صورت خواهد شد؟ گفت: می‌خواهم طرح سهامی عام شدن این باشگاه را به هیئت مدیره ببرم و باشگاه ملوان را به صورت سهامی اداره کنیم، در واقع بخشی سهام به صورت سهام دارای رأی و بخشی به صورت سهام بدون رأی خواهد بود و در این صورت می‌‌توانیم باشگاه ملوان را به صورت سهامی عام اداره کنیم و مدیرعامل با رأی مردم انتخاب شود. ما می‌خواهیم ابتدا میزان بدهی‌هایمان صفر شود و سپس به سمت درآمدزایی هم پیش برویم.