خوزه مورینیو ، سرمربی تیم فوتبال چلسی ، بار دیگر در پیامی خطاب به وین رونی ، مهاجم تیم منچستر […]

خوزه مورینیو ، سرمربی تیم فوتبال چلسی ، بار دیگر در پیامی خطاب به وین رونی ، مهاجم تیم منچستر یونایتد هشدار داد که اگر نیمکت نشین باشد ، شانس حضور در جام جهانی را نخواهد داشت.

مورینیو با توجه به این نکته که دیوید مویس ، سرمربی منچستر اعلام کرده است که رابین فن پرسی مهاجم اول تیم اوست ، شدیدا در صدد جذب وین رونی ست.

وقتی صحبت از جام جهانی برزیل شد ، مورینیو مستقیما به رونی ( هدف دست نیافته اش در فصل نقل و انتقالات ) اشاره نکرد اما سخنان او در مصاحبه ی روز چهارشنبه هشدار آشکاری برای رونی بود.

مورینیو در کنفرانس خبری پیش از آغاز تور پیش فصل چلسی گفت: « رفتن به جام جهانی برای بازیکنی که در تیم باشگاهی اش گزینه ی جانشین است خیلی مشکل است. سال سختی پیش روست چون همه ی تیم های ملی دنبال بازیکنانی هستند که در تیم باشگاهی شان به طور مرتب بازی میکنند. »

مورینیو همچنین تصریح کرد که داوید لوییز و خوان ماتا که به دلیل حضور در جام کنفدراسیون ها اکنون در حال استراحت هستند ، فروخته نخواهند شد: « نه ، هیچ شانسی نیست ! »

مورینیو در ادامه در مورد باشگاه چلسی و نیاز به ثبات در این تیم صحبت کرد: « اگر چلسی برای من یک باشگاه خاص است به این دلیل است که این باشگاه می تواند برای همه خاص باشد. من سال ۲۰۰۷ چلسی را ترک کردم و به دو کشور خارق العاده در زمینه ی فوتبال رفتم ، ایتالیا و اسپانیا. من به دو باشگاه خارق العاده ی اینتر میلان و رئال مادرید رفتم اما  همیشه آرزوی برگشتن به چلسی را داشتم. این باشگاه برای من خیلی خاص است و من امیدوارم که مدت زیادی اینجا بمانم. من حالا برگشتم و از این بابت خیلی خوشحالم.

اگر شما برای هدف یا در شغلی فعالیت میکنید چه به عنوان یک بازیکن یا مربی یا مدیر ، فقط به این دلیل نیست که شما در ازای آن حقوق میگیرید یا این وظیفه ی شماست بلکه شما آن را با شادی و احساس خوبی انجام میدهید و این مهم ترین چیز است.

مهم ترین چیز برای من احساس عمیقی ست که من نسبت به این باشگاه خاص دارم.

باشگاه های زیادی مثل اینجا نیستند ، که مردم شما را به خاطر بیاورند و هواداران اسمتان را فریاد بزنند. نه فقط در استمفوردبریج بلکه در سراسر دنیا . هیچ احساسی بهتر از این وجود ندارد. »

 

منبع: ESPN