رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال، درباره برگزاری مراسم شنبه شب هفته آینده به نکاتی اشاره کرد.

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال، درباره برگزاری مراسم شنبه شب هفته آینده به نکاتی اشاره کرد.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،  محمد رضا ملامحمد در این باره گفت: مراسم ویژه ای برای شنبه شب آینده در نظر گرفته ایم و رئیس جمهور هم در این مراسم حضور پیدا خواهد کرد.
وی ادامه داد: علاوه بر برنامه فرهنگی متنوعی که در نظر گرفته ایم، در ورزشگاه آزادی مراسم تقدیر از برترین های فوتبال ملی کشور، شامل تیم های فوتبال ساحلی که به جام جهانی تاهیتی صعود کرده، تیم ملی نوجوانان که به جام جهانی ۲۰۱۳ امارات صعود کرده، تیم های ملی فوتسال مردان و زنان که توانسته بودند در بازیهای داخل سالن آسیا به قهرمانی و نایب قهرمانی برسند و همچنین تیم ملی فوتبال بانوان که در رقابتهای غرب آسیا به مقام نایب قهرمانی رسید، برگزار خواهد شد. همچنین مراسم تجلیل از ستارگان تیم ملی که به جام جهانی ۹۸ فرانسه صعود کرده بود، هم انجام می شود.
ملامحمد در تشریح برنامه های فرهنگی گفت: برنامه های فرهنگی متنوعی در نظر گرفته ایم، نمایش باستانی کاران نمایش جالبی خواهد بود ضمن اینکه اسکیت سواران با پرچم ایران حرکات جالبی به نمایش می گذارند و پخش موسیقی هم برای تماشاگران در دستور کار است. با توجه به اینکه در آستانه میلاد امام حسن مجتبی(ع) هستیم در پایان بازی نمادین تیم های ملی ۹۸ و ۲۰۱۴ مراسم نورافشانی هم برگزار می شود که می تواند برای حاضران جالب توجه باشد.

وی در پایان گفت: برای دیدن بازی نمادین و حضور در مراسم تقدیر و تجلیل، بلیت فروشی وجود ندارد  و ورود به ورزشگاه آزادی آزاد است.