هافبک جدید ملوان درباره ماجرای جباری و فتح‌الله‌زاده می‌گوید، جباری‌ مثل یک بزرگ‌تر در تیم خواست حق کوچک‌ترها را بگیرد.

هافبک جدید ملوان درباره ماجرای جباری و فتح‌الله‌زاده می‌گوید، جباری‌ مثل یک بزرگ‌تر در تیم خواست حق کوچک‌ترها را بگیرد.

 

 

محسن یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیوستنش به ملوان گفت: همان طور که فوتبال غیرپیش‌بینی است، پیوستنم من هم به این تیم کمی غیرقابل پیش‌بینی بود. به هر حال از حضور در ملوان راحت هستم. این تیم با جذب مهره‌های خوب و کادرفنی بادانش وضعیت مطلوبی دارد. البته کمی مشکل مالی وجود دارد اما بعد از صحبت با درودگر تصمیم قطعی گرفتم که به ملوان بپیوندم.

 

او در ادامه و در پاسخ به این سوال که نخستین مربی خارجی تاریخ ملوان را چگونه می‌بیند، بیان کرد: در مورد او باید در طول مسابقات لیگ ارزیابی داشت. همه بازیکنان او را دوست دارند و از لحاظ روحی – روانی همه آماده هستند. به نظرم چند هفته‌ نخست خیلی مهم است و اگر بتواند در ابتدای کار موفق باشد، فشارها از او برداشته می‌شود.

 

هافبک این فصل ملوان در ادامه با تمجید از جو عمومی تیم ملوان افزود: شرایط شهر انزلی و تیم ملوان خاص است. در این فضا راحتم و همه بازیکنان و کادرفنی می‌خواهند توانایی‌هاییشان را اثبات کنند.

 

یوسفی در پاسخ به این سوال که چرا از زمان جدایی از استقلال دچار افت شده است، گفت: قرار بود در استقلال بمانم اما روز آخر اتفاقاتی افتاد و مسائلی پیش آمد که از این تیم جدا شدم. نیم‌فصل نخست فصل گذشته خوب نبود اما در نیم‌فصل دوم از عملکردم در نفت تهران راضی بودم. با این حال با شما موافقم که کمی افت کرده‌ام اما می‌خواهم در ملوان جبران کنم و بار دیگر به اوج فوتبالم برگردم.

 

او که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی استقلال را بر بازویش را دارد، در پاسخ به سوالی درباره مجتبی جباری بیان کرد: جباری مسلما حق دارد. منکر زحمات فتح‌الله‌زاده نیستم اما در استقلال عدالت معنا ندارد. جباری به عنوان یکی از بزرگ‌ترهای استقلال از کوچک‌ترهای تیم دفاع کرده است. من خودم از استقلال بالای دویست میلیون طلب دارم اما دستم به هیچ کجا بند نیست.

 

هافبک جدید ملوان درباره پست احتمالی‌اش در این تیم اظهار کرد: سرمربی تیم تاکنون مرا در چند پست مختلف امتحان کرده است ولی به شخصه دوست دارم پشت مهاجمان بازی کنم. با این حال هر چه را سرمربی تصمیم بگیرد، باید قبول کرد.

 

یوسفی در پایان با ابراز امیدواری از موفقیت ملوان تصریح کرد: می‌خواهیم فصل آینده با توجه به تماشاگران خوب ملوان و بازیکنان مستعدمان و البته مشکلات مالی حرف زیادی برای گفتن داشته باشیم.

 

منبع : ایسنا