حسن اشجاری با انتقاد از مدیریت استقلال گفت: بعد از سپاهان به استقلال رفتم و این کار از لحاظ فوتبالی […]

حسن اشجاری با انتقاد از مدیریت استقلال گفت: بعد از سپاهان به استقلال رفتم و این کار از لحاظ فوتبالی برایم عالی بود. قهرمانی لیگ لذت‌بخش بود اما در استقلال برای بازیکن ارزشی قائل نبودند. اصلا شرایط خوب نبود و خودتان دیدید همه‌ بازیکنانی که نیم‌فصل به استقلال آمدند، از این تیم جدا شدند.


به گزارش ایسنا ، او افزود: در استقلال برای دیدن مدیرعامل باید از هزار صافی بگذری. یک بار راهت نمی‌دهند و یک بار بد برخورد می‌کنند اما در سپاهان این شرایط نبود. چه بازیکن باشید، چه هوادار می‌توانید به باشگاه سپاهان بروید و در طبقه سوم آقای رحیمی را ملاقات کنید. این درست نیست که من از باشگاه طلبکارم اما کسی جوابم را ندهد. چطور تلفن من را نمی‌توانند جواب بدهند اما با همه مصاحبه می‌کنند و به بازیکنان جدیدشان چندصد میلیون پول می‌دهند؟ از همان روزی که به استقلال آمدم به دنبال پولم هستم و این درست نیست.

مدافع – هافبک فصل گذشته استقلال در ادامه انتقاداتش را متوجه مدیریت و معاون استقلال کرد و گفت: بارها می‌دیدم که پول به شکل ناعادلانه تقسیم می‌شود. ای کاش حداقل می‌گفتند، نداریم. نه این‌که جواب تلفن را ندهند. چطور قبل از آمدن به استقلال هر دقیقه زنگ می‌زدند که رضایت‌نامه را بیاور و استقلالی شو اما الان جواب نمی‌دهند؟ امیری وقتی به من چک می‌داد، جان فرزندش را قسم خورد که چکش پاس می‌شود. تا الان هم به خاطر هواداران استقلال چیزی نمی‌گفتم. آنها در سرما و زیر باران در تمرینات و بازی‌ها ما را تشویق می‌کردند و حق آنها این نیست.

اشجاری در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که یک بار با لگد به در دفتر فتح‌الله‌زاده کوبیده است، اظهار کرد: نه. واقعیت این است که نگهبان دفتر فتح‌الله‌زاده به من گفت به ۱۱۰ زنگ می‌زند و از این جهت حرصم گرفت و کمی داد زدم و با مشت به در می‌کوبیدم تا فتح‌الله‌زاده بشنود. می‌دانستم که او در دفتر حضور دارد. نگهبان هم مرا مدام می‌کشید و باعث عصبی‌تر شدنم می‌شد.

او تصریح کرد: این‌جور مسائل را برای اولین بار بود می‌دیدم و متاسفانه جوری رفتار می‌کنند که مردم بگویند آن بازیکن پولکی بوده است. در سپاهان به خاطر یک کارت زرد بازیکن در کمیته انضباطی باشگاه باید حاضر می‌شد، به همین دلیل و پرداخت‌های به‌ موقعش اگر این تیم ۲۰ سال متوالی هم قهرمان شود، نباید تعجب کرد. دو، سه روز پیش از استقلال شکایت کردم و همه‌ امیدم به آقای حسن‌زاده است که قول داده برای پول‌های ما تلاش کند.

بازیکن این فصل ملوان درباره‌ شرایط این تیم هم گفت: ملوان تیم خوبی بسته و تمریناتمان بدون حاشیه به خوبی پیش می‌رود. در حال آماده شدن هستیم و در لیگ می‌خواهیم خوش بدرخشیم.