سهیل مهدی گفت : سعی داریم استادیوم تختی انزلی را برای برگزاری مسابقات بین المللی به AFC معرفی کنیم .

سهیل مهدی گفت : سعی داریم استادیوم تختی انزلی را برای برگزاری مسابقات بین المللی به AFC معرفی کنیم .

 

 

 

مدیر برنامه و بودجه فدراسیون فوتبال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی با اشاره به این که ما به نمایندگی از کنفدراسیون فوتبال آسیا موظفیم موارد لازم را به باشگاهها منتقل کنیم ، تصریح کرد : در طول دو سال اخیر ورزشگاه تختی انزلی پیشرفت های بسیار خوبی داشته و مسایلی را که ما گفتیم مسوولان باشگاه ملوان و هیات فوتبال انزلی با جان و دل قبول کردند و خیلی زحمت کشیدند ، جا دارد در این جا از آنها تشکر کنم .


وی افزود : واقعیت این است که یک سری کمبودهایی در بافت استادیوم به خاطر قدمت آن وجود دارد . قاعدتا ساختاری که در آن زمان طراحی شده متناسب با نیازهای آن زمان بوده .


مهدی خاطر نشان نمود : تمام هم و غم ما این است تا جایی که می توانیم این نیازها را پوشش بدهیم . در بازدیدی که امروز داشتیم سعی کردیم طراحی جدیدی داشته باشیم . با همتی که مسوولان باشگاه ملوان و هیات فوتبال انزلی و گیلان دارتد ، امیدوارم باز هم بتوانیم امسال یک سری از بهینه سازی ها را داشته باشیم .


مدیر برنامه و بودجه فدراسیون فوتبال در پایان گفت : سعی داریم استادیوم تختی انزلی را به عنوان استادیومی با شرایط برگزاری مسابقات بین المللی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کنیم . دیگر بحث برمی گردد به پذیرش ممیزان و نمایندگان AFC که می آیند . ما تا آن جایی که بتوانیم سعی می کنیم این شرایط را ایجاد کنیم و پیشنهاد بدهیم تا شهر فوتبال خیز انزلی و مردم فوتبالدوست آن را از این امتیاز بهره مند سازیم .

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی