مربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتورسازی با هواداران پرشوری که دارد من را یاد ملوان در دهه ۶۰ […]

مربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتورسازی با هواداران پرشوری که دارد من را یاد ملوان در دهه ۶۰ می اندازد.

فرهاد پورغلامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، در مورد علت حضورش در تراکتور سازی گفت: انزلی شهر رویایی من است اما تبریز و اصفهان را هم خیلی دوست دارم مخصوصا تیم فوتبال تراکتورسازی و هواداران پر شوری که دارد. پیشنهاد همکاری با جلالی در تراکتورسازی از سوی یکی از دوستان مشترک ارائه شد و من هم این پیشنهاد را با کمال میل قبول کردم.

وی ادامه داد: از هواداران پرشور تراکتورسازی تشکر میکنم که روز گذشته من را مورد لطفشان قرار دادند. تراکتورسازی با این هواداران پر شور من را یاد ملوان دهه ۶۰ می اندازد ، آن زمان هم هوادارن پر شور ملوان در تمرینات ما همین گونه حضور داشتند. امیدوارم با نتایج خوب بتوانیم محبت این هواداران را جبران کنیم . هواداران تراکتورسازی صبور باشند و به جلالی وقت بدهند زیرا اجرای تفکراتش زمان می برد.

پورغلامی در مورد همکاری با جلالی اظهار داشت : در سال ۷۴ من در تیم ارتش ایران بازیکن مجید جلالی بودم و با آن تیم نایب قهرمان ارتش های جهان شدیم و فرانسه اول شد. در کلاس مربیگری B  هم در گیلان او استادم بود ، پس با جلالی بیگانه نیستم.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی فصل آینده می تواند نایب قهرمان شود یا خیر گفت: فوتبال قابل پیش بینی نیست اما تمام تلاش ما این است که با مجموعه عوامل باشگاه و  مجید جلالی به قهرمانی در لیگ برتر برسیم.

وی در مورد اینکه در ملوان حاضر نشد دستیار احمدزاده باشد اما به تراکتورسازی آمد گفت: نمی خواهم به جزئیات آن مسئله ورود کنم. البته هم زمان با ورود احمدزاده هم قرار بود من سرمربی بمانم ولی به خاطر شرایطی که بود نمی خواستم ادامه همکاری بدهم.

پورغلامی در مورد حضور علی کریمی و کریم انصاری فرد در تراکتور سازی گفت: علی کریمی بازیکن بزرگی است و می تواند به هر تیمی کمک کند و کریم انصاری فرد هم می تواند به خط حمله ی ما کمک کند. او اکنون می تواند دوباره در بین همزبانان خود بازی کند و این شانس را دارد دوباره به تیم ملی برسد. تراکتورسازی بازیکنان بسیار توانمند و خوبی دارد.