کارشناس فوتبال معتقد است که جباری و نویدکیا بازیکنان منحصر به فردی هستند ولی حضور هر دو بازیکن در سپاهان […]

کارشناس فوتبال معتقد است که جباری و نویدکیا بازیکنان منحصر به فردی هستند ولی حضور هر دو بازیکن در سپاهان می‌تواند خط میانی این تیم را با مشکل مواجه کند.

رسول کربکندی درباره انتخاب نویدکیا به عنوان بهترین بازیکن ایران و انتقادها به این انتخاب اظهارکرد: نظر مخالفی ندارم و این انتخاب را تایید می‌کنم. دلیلم نیز این است که این بازیکن جدای از بازی خوب و اثرگذاری فوق‌العاده‌اش مخصوصا در بازی‌های نیم‌فصل دوم مدیریت و رهبری‌اش در زمین بسیار شاخص‌تر از بازیش است.

به گزارش ایسنا ، وی با اشاره به اینکه بازیکنی با ویژگی‌های نویدکیا کم است، عنوان‌ کرد: کمتر بازیکنی وجود دارد که بتواند در پاس‌های در عمق خوب کار کند و بازیکن حریف را از بازی خارج کند.

کربکندی درباره جباری نیز گفت:

نویدکیا و جباری بازیکنان جنگنده‌ای نیستند و بازیساز هستند. این دو بازیکن منحصر به فرد هستند ولی حضور هر دویشان در سپاهان می‌تواند خط میانی این تیم را با مشکل مواجه کند. این دو بازیکن شبیه به هم هستند و به نظرم یکی از دو بازیکن برای یک تیم ایده‌آل است. امیدوارم مربی از همین حالا به فکر این قضیه باشد؛ چرا که این دو بازیکنانی نیستند که بشود آنها را در بیرون زمین گذاشت. حضور آنها با هم در زمین نمی‌تواند نشان از قدرتمندی خط میانی سپاهان باشد مگر در برابر تیم‌های ضعیف. به نظر من سپاهان تقریبا شاه مهره ها را جذب و نیازهایش را در تمام پست‌ها رفع کرده و بهترین عملکرد را در فصل نقل‌وانتقالات داشته است.