لوییس سوارز بار دیگر از علاقه ی خود به ترک لیورپول سخن گفت. وی تاکید کرد که به همه ی […]

لوییس سوارز بار دیگر از علاقه ی خود به ترک لیورپول سخن گفت. وی تاکید کرد که به همه ی پیشنهاداتش فکر میکند و گزینه ای که به او امکان بازی در بالاترین سطح را میدهد ، انتخاب خواهد کرد.

 

سوارز که هم اکنون هم چنان در محرومیت ده جلسه ای به دلیل حرکت زننده در برابر برانیسلاو ایوانوویچ ، مدافع چلسی به سر می برد از آن زمان تا پایان ماه مِی طی مصاحبه های زیادی از علاقه ی خود به ترک آنفیلد سخن گفته است. اگرچه تاکنون به هیچ کدام از پیشنهاداتش پاسخی نداده است.

باشگاه لیورپول اعلام کرده است که تاکنون یک پیشنهاد ۳۰ میلیون پوندی از آرسنال برای سوارز دریافت کرده اند.

 

این بازیکن ۲۶ ساله ی اروگوئه ای که قبلا تمایل خود را برای پیوستن به رئال مادرید نشان داده بود معتقد است رسانه های انگلیسی او را قربانی کرده اند و همچنین علاقه مند است در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند:

« اگر من پیشنهاد خوبی دریافت کنم که باعث پیشرفت فوتبالم شود حتما آن را بررسی خواهم کرد. بعضی از باشگاه ها از من سوال می پرسند اما من به تمام سوالات فقط از طریق مدیر برنامه هایم پاسخ خواهم داد چون با شایعات بیگانه نیستم.

من همیشه دوست دارم پیشرفت کنم. به همین دلیل از آژاکس به لیورپول آمدم اما این باشگاه برای رسیدن به لیگ قهرمانان باید بجنگد و وقتی این اتفاق نمی افتد به روحیه ی هر بازیکنی ضربه خواهد خورد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

تماشای هر هفته ی مسابقات لیگ قهرمانان خیلی سخت است در حالی که شما هیچ شانسی برای پیروزی در آن ندارید.

بالاتر از همه ی اینها رسانه های انگلیسی من را درک نمی کنند. اختلافات من با پاتریس اِورا و برانیسلاو ایوانوویچ خیلی پیچیده شد. وقتی مردم این موضوع را دنبال می کردند سوالات زیادی در ذهنشان ایجاد میشد.

بعد از ماجرای من و پاتریس اِورا ، کار سختی بود که سوارز واقعی را به مردم نشان دهم اما به هر حال شرایط به خوبی پیش می رفت تا اینکه ماجرای ایوانوویچ دردسر تازه ای ایجاد کرد.

شاید فصل گذشته من باید به عنوان بهترین بازیکن لیگ انتخاب میشدم اما این اتفاق نیفتاد ! »

 

منبع: ESPN