دیوید مویس، سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد پس از شکست تیمش مقابل آل استارز، حریف تایلندی خود در بازی دوستانه […]

دیوید مویس، سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد پس از شکست تیمش مقابل آل استارز، حریف تایلندی خود در بازی دوستانه ی پیش فصل، عملکرد ویلفرد زاها را ستود.


زاها بازی را از روی نیمکت آغاز کرد اما در نیمه ی دوم به زمین رفت و حتی تا آستانه ی گل زدن برای یونایتد پیش رفت. در بازی ای که منچستر یونایتد ۱-۰ به حریف تایلندی خود باخت!


پس از این بازی ، مویس در مصاحبه ای عملکرد وینگر جدید تیمش را ستود و عنوان کرد که در آینده به او بیشتر بازی خواهد داد.

مویس به سایت رسمی باشگاه گفت:« ویلفرد امشب عالی بود و نمایش متفاوتی داشت. بعد از مصدومیت وین رونی و ویل کین دست ما برای انتخاب مهاجم بسته بود در حالی که چیچاریتو هم اینجا نیست. ما گزینه های زیادی در این پست نداشتیم اما زاها امشب نمایش قابل قبولی داشت و فقط در به ثمر رساندن گل ناکام بود. این اولین باری بود که من با او کار می کردم. مطمئنا در آینده او بخشی از تیم خواهد بود و خواهیم دید که به خوبی از پس وظایفش بر می آید. »


ستاره ی جوان دیگری هم در این بازی به میدان رفت. عدنان جانوزاج هم موفق شد با بازی خوب خود برای شیاطین سرخ، مویس را تحت تاثیر قرار دهد: « من فکر میکنم عدنان امشب خیلی خوب بازی کرد و نکته ی مثبت درباره ی او فعالیتش در کارهای گروهی بود. این خیلی خوب است که شما به یک بازیکن جوان بازی بدهید و او بتواند خودش را نشان دهد. من فکر میکنم امشب این اتفاق افتاد و او هر چقدر بیشتر اینگونه بازی کند ، فرصت های بیشتری در اختیار او قرار می گیرد. »


علی رغم شکست در اولین بازی به عنوان سرمربی منچستر یونایتد ، مویس خیلی دلشکسته نیست و به نکات مثبتی که این بازی داشته است تاکید میکند: « اگر قرار است که در یک بازی شکست بخورم، ترجیح میدهم که آن همین بازی های پیش فصل باشد! ما موقعیت های زیادی را از دست دادیم و در بعضی صحنه ها هم خوب کار نکردیم اما مهم ترین مسئله این است که ما ۹۰ دقیقه به زیبایی فوتبال بازی کردیم. هرکس که بازی امشب را تماشا کرده است به شما خواهد گفت که شاهد بازی گرمی بوده است. روی هم رفته من فکر میکنم که بازیکنانم به خوبی در تیم جا افتاده اند و این اتفاق مثبتی است. »منبع: سایت گل انگلیسی