مدیرعامل ملوان ضمن اعلام رفع تعلیق ملوان در ثبت قراردادها، می‌گوید جواب حاشیه‌سازان ملوان را نمی‌دهد و آنها هرچه که می‌خواهند، می‌توانند بگویند.

مدیرعامل ملوان ضمن اعلام رفع تعلیق ملوان در ثبت قراردادها، می‌گوید جواب حاشیه‌سازان ملوان را نمی‌دهد و آنها هرچه که می‌خواهند، می‌توانند بگویند.

 

 

صادق درودگر ضمن ابراز خرسندی از انتخاب سعید عزت‌اللهی به عنوان پدیده لیگ گفت: به نظرم یک کاری باید در ملوان جدی شود و آن هم برنامه ریزی برای استعدادهاست. ما در منطقه گیلان استعدادهای زیادی داریم و در حال حاضر در مجموع از رده نونهالان تا بزرگسالان تیم ملی به علاوه فوتبال بانوان، ۳۲ بازیکن از تیم ملوان هستند و حتی ما دو بازیکن هم در تیم ملی ساحلی داریم. مطمئنا انتخاب شایسته سعید عزت‌اللهی آخرین انتخاب از تیم ملوان نخواهد بود و شما سال بعد نام آرمان رمضانی، یعقوبی، پوررحمت الله و … را در آینده خواهید شنید.

به گزارش ایسنا ، او در ادامه افزود: من به مربیان عزت‌اللهی به خاطر این موفقیت تبریک می‌گویم و امیدوارم این رشد دائمی باشد. خود من به خیلی از بازیکنان جوانم گفته‌ام که بزرگان زیادی به این فوتبال آمده‌اند و خیلی سریع هم محو شده‌اند اما شما جرقه نباشید.

مدیرعامل ملوان در پاسخ به این سوال که احمدزاده مدعی شده که درودگر می‌خواهد ملوان را به دسته اول ببرد، اظهار کرد: من اهمیتی به این مسائل نمی‌دهم. هرکس هرچه می‌خواهد می‌تواند بگوید. ما با حمایت علاقمندان به فوتبال ملوان می‌خواهیم موفق باشیم و در عمل نشان می‌دهیم حرف عده‌ای درست نیست. ما نمی‌خواهیم در رسانه‌ها به آنها جواب بدهیم.

او در ادامه با انتقاد از وضعیت مالی باشگاه‌های کشور، تصریح کرد: آقای کفاشیان مطالبی را سال گذشته درباره‌ی درآمدها مطرح کردند اما مسائل مد نظر ایشان انجام نشد و خروجی‌ای هم نداشت. با ادامه این روند لیگ ما بیشتر آسیب می‌بیند و به ما گفتند که بخاطر بدهی مشکل ثبت قرارداد داریم ولی چرا کسی دنبال این نیست که بداند دلیل بدهی ما چیست؟ بدهی ما از بی نظمی است. قرار بود از درآمد تبلیغ دور زمین که ۱۸/۵ میلیارد تومان بود درصدی به ما بدهند که ندادند. تبلیغات تلویزیونی که حداقل ده برابر مبلغ فوق است را هم به ما ندادند و اصلا معلوم نیست که ما چگونه باید در لیگ ادامه دهیم.

درودگر در پایان ضمن اعلام بر طرف شدن مشکل ثبت قراردادها در ملوان، بیان کرد: خدا را شکر مشکل حل شد. با کمک آقایان تاج و نبی مشکل را حل کردیم و قرار شد از طلبمان که نزد سازمان لیگ است، مبلغ بدهی ما پرداخت شود اما واقعا مسبب وضعیت فعلی کیست؟ امیدوارم امسال فدراسیون با جدیت بدنبال حق و حقوق تیم‌ها باشد.