بازیکن فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شیرینی ازطریق پرسپولیس زندگی‌اش را ساخت و در حق خیلی‌ها اجحاف و به تاریخ این باشگاه توهین کرده است.

بازیکن فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شیرینی ازطریق پرسپولیس زندگی‌اش را ساخت و در حق خیلی‌ها اجحاف و به تاریخ این باشگاه توهین کرده است.
امیرحسین فشنگچی پس از سه فصل حضور در پرسپولیس از جمع سرخپوشان جدا شد و به ملوان رفت تا فوتبالش را در انزلی دنبال کند. فشنگچی جدایی از پرسپولیس را سخت توصیف می کند و می گوید به دلایل غیرفنی او را کنار گذاشتند.

*پس از سه فصل حضور در پرسپولیس از این تیم جدا شدی.
تجربه خوبی در پرسپولیس داشتم و در واقع روزهای سخت و دل نشین را آن را هیچ وقت فراموش نمی کنم. در پرسپولیس برایم حاشیه هایی درست کردند و از این بابت واقعا عذاب کشیدم. به همین خاطر ترجیح دادم در جایی فوتبالم را دنبال کنم که حاشیه های کمتری داشته باشد و بتوانم راحت تر کارم را انجام بدهم.

*جدایی از تیمی که محبوبیت زیادی دارد برایت سخت نیست؟
طبیعتا جدایی از پرسپولیس برایم خیلی سخت است و دشواری های خاص خودش را دارد. با این حال فوتبال حرفه ای این مسائل را نمی شناسد و از این دست اتفاقات برای همه بازیکنان رخ می دهد.

*علت جدایی‌ات فنی بود یا غیرفنی؟
آقای دایی من را سه سال پیش به پرسپولیس آورد و انتخاب خودش بودم. دایی از لحاظ فنی مرا قبول داشت اما متاسفانه مسائل غیرفنی در جدایی ام بسیار پررنگ بود.

*خودت این موضوع را پیگیری نکردی؟
حقیقتش را بخواهید خیلی این ماجرا را پیگیری نکردم و دوست نداشتم به هر طریقی و به زور در پرسپولیس بمانم.

*خیلی از بازیکنان از جمله تو بابت کارهای سرپرست پرسپولیس گله‌مند هستید. در این باره چه نظری داری؟
شیرینی فوتبالی نیست و فقط زرنگ بازی ها و راه دروهای فوتبال را یاد گرفته است. ایشان از طریق پرسپولیس زندگی اش را ساخت و در حق خیلی ها اجحاف و به تاریخ پرسپولیس توهین کرده است. در واقع انتخاب شیرینی توهین به تاریخ پرسپولیس در حضور این همه پیشکسوت و بزرگ فوتبال بود.

*چی شد که ملوان را انتخاب کردی؟
ملوان تیم قدیمی و ریشه داری است و بعد از مشورت با چند بازیکن از جمله مازیار زارع تشخیص دادم تا فوتبالم را در انزلی دنبال کنم. بازیکنان خوبی در ملوان حضور دارند و تلاش می کنیم تا سال خوبی را رقم بزنیم.

*در ملوان شماره چند می‌پوشی؟
به پیراهن شماره ۲۳ علاقه دارم و دوست دارم این پیراهن را انتخاب کنم.

*ملوان در پست تو بازیکنانی نظیر اشجاری و رمضانی را دارد. فکر نمی‌کنی کار سختی داشته باشی؟
همیشه تیم هایی موفق بوده اند که میان بازیکنان رقابت وجود داشته و از این بابت نباید ترسی داشته باشم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم بهترین بازی هایم را برای ملوان در رقابت های امسال انجام بدهم و رضایت هواداران را برآورده کنم.

*کار با اسکوکیچ را چطور می‌بینی؟
تعریف این مربی را از بچه ها شنیدم اما هنوز موفق نشدم زیر نظر این مربی تمرین کنم.

*در بازی دوستانه با پرسپولیس هم حضور نداشتی.
من همان روز قراردادم را امضا کردم و به این خاطر نتوانستم جلوی پرسپولیس بازی کنم.

*اما در هفته پنجم با پرسپولیس در تهران بازی دارید.
برایم دشوار است که روبروی تیم سابقم به میدان بروم و امیدوارم بتوانم بازی خوبی را انجام بدهم.

منبع : خبرگزاری برنا