سایت گل- طبق اعلام مجله اسپورتس پرو، نیمار به عنوان جذاب ترین چهره دنیای ورزش در زمینه تبلیغات برگزیده شده .

سایت گل- طبق اعلام مجله اسپورتس پرو، نیمار به عنوان جذاب ترین چهره دنیای ورزش در زمینه تبلیغات برگزیده شده .

 

 

 

جالب اینجاست که این انتخاب زمانی صورت گرفته که نیمارهنوز برای باشگاه سانتوس توپ می زده  و هنوز به بارسلونا منتقل شده بود.

 

این بدان معناست که نیمار بیشترین پتانسیل تبلیغاتی را دارد و این یعنی جذابیت ستاره جوان برزیلی در داخل و خارج از زمین چمن

 

دراین گزارش به این نکته اشاره شده که لیونل مسی در خارج از زمین چمن آن کاریزمای لازم را ندارد و غرور بیش از حد کریس رونالدو، آن جذابیت تبلیغاتی او رااز میان می برد. در این میان نیمار که ازنظر خیلی ها یک جوان خوش تیپ و خوش استیل است، علاوه بر برخورداری از تیپ و قیافه ای خوب و روی مد، چهره ای خندان و جذاب دارد و یک شخصیت اجتماعی محبوب نیز به شمار می رود.

 

از همین رو برندهای تبلیغاتی زیادی که تمرکزشان را برروی دنیای فوتبال قرار داده اند با این بازیکن ۲۱ ساله قراردادهای تبلیغاتی می بندند و حالا می توان نیمار را جذاب ترین چهره تبلیغاتی دنیای فوتبال بعد از ظهور رونالدودر جام جهانی ۱۹۹۸ دانست. اگر رونالدو در آن سالها موفقیت های زیادی برای سلسائو کسب کرد، نیمار هم امیدهای فراوانی دارد تا بتواند با تیم ملی برزیل به قهرمانی های متعددی برسد و در رقابت های جام کنفدراسیون های سال ۲۰۱۳ نیز با برزیل به قهرمانی رسید و حالا هدف پیش رویش جام جهانی ۲۰۱۴ است. دراین میان، هیچ کسی قصد ندارد تا این فرصت استثنایی سرمایه گذاری روی چهره نیمار را از دست بدهد.

 

نیمار ۲۱ ساله که چهره تبلیغاتی ردبول نیز هست همیشه با رویی باز از خبرنگارانی که قصد گفتگو با او را دارند استقبال می کند و با چهره ای خندان در رویدادهای تبلیغاتی شرکت می کند.

 

لازم به ذکر است که اعضای کمیته المپیک برزیل نیمار را بهترین فوتبالیست برزیل در سال ۲۰۱۲ انتخاب کردند و البته قطعا این بزرگترین عنوانی نخواهد بود که نیمار در عمر فوتبالی اش کسب کرده است.

 

مجله پلاکار هم که سالانه رویداد توپ نقره را برگزار میکند و این جایزه را به بهترین بازیکنان فوتبال برزیل می دهد، جایزه اخیرش را به نیمار اهدا کرد؛ جایزه ای که اولین بار در سال ۱۹۷۰ به پله اختصاص یافت.این جایزه به بازیکنانی تعلق می یابد که در سطح کاملا متفاوتی در مقایسه با سایر بازیکنان حاضر در تورنمنت کار می کنند و با بازیهای جذابشان توجه همه را به خود جلب می کنند.

 

درجریان اهدای این جایزه، رونالدینیو باتمجید از عملکرد نیمار گفت:« در زبان فوتبال می توان این طور گفت که در حالی که دیگران سوار بر دوچرخه هستند، تو باموتور سیکلت جلو می روی.»

 

نیمار در سال ۲۰۱۲ در ۴۷ بازی برای سانتوس به میدان رفته و ۴۳ گل به ثمر رساند و با این آمار خوب گلزنی توانست برای دومین بار عنوان برترین گلزن برزیل را مال خود کند؛ عنوانی که در سال ۲۰۱۲ نیز به آن دست یافته بود وبه علاوه نامش را در تیم منتخب سال کنفدراسیون فوتبال برزیلی نیز دید