مجتبی جباری بعد از آن‌همه توهین به استقلال و پیچاندن و رفتن به سپاهان، شرط بازگشت به استقلال را عذرخواهی این باشگاه اعلام کرد.

مجتبی جباری بعد از آن‌همه توهین به استقلال و پیچاندن و رفتن به سپاهان، شرط بازگشت به استقلال را عذرخواهی این باشگاه اعلام کرد.
مجتبی جباری بعد از آن‌همه توهین به استقلال و پیچاندن و رفتن به سپاهان، شرط بازگشت به استقلال را عذرخواهی این باشگاه اعلام کرد. باشگاه استقلال نیز طی بیانیه‌ای ضمن عذرخواهی از مجتبی جباری از وی خواست هر چه سریع‌تر به این تیم بازگردد. متن بیانیه‌ استقلال بدین شرح می‌‌باشد: جناب آقای گروهبان قندلی! تو نه تنها ژنرال نیستی بلکه گروهبان قندلی هم نیستی. تو و گنده‌باقالی‌هایی که دوروبرت هستند هیچی نیستید. حتی از خپل گربه چاق هم بدتر هستید!
*عذرخواهی و پوزش: ضمن عذرخواهی از خوانندگان به اطلاع می‌‌رسانم بیانیه‌ای که در بالا خواندید مربوط به یک نفر دیگه بود و اشتباها به چاپ رسیده بود. متن اصلی بیانیه باشگاه استقلال بدین شرح می‌‌باشد: جناب آقای مجبتی جباری بازیکن با تعصب، صبور، غیور، کم‌توقع و قدرشناش باشگاه استقلال!
بدینوسیله ضمن عرض سلام و ادب خدمت جنابعالی و آرزوی عمری مستدام به استحضار می‌‌رسانیم همانطور که شما فرمودید ما یعنی باشگاه استقلال مسخره‌ای بیش نیستیم و این حق مسلم شماست که هر جور دل شما خواست ما را خطاب کرده و همه‌جوره به این باشگاه با سابقه، مردمی و میلیون‌‌ها هوادار آن در سراسر ایران و دنیا توهین کنید چرا که توهین کردن حق مسلم شماست و این ما هستیم که باید ظرفیت خود را بالا برده و فحش‌خورمان را بهتر بکنیم. ما بعد از مدتها فکر کردن به این نتیجه رسیدیم که واقعا مسخره هستیم و وقتی واقعا مسخره هستیم چرا باید از یک انتقاد کوچک و محترمانه شما عزیز برنجیم. لذا ضمن عذرخواهی صمیمانه از شما قول می‌‌دهیم که دیگر از این به بعد از این کارها نکنیم و شما هر جور که دلتان خواست با ما و هواداران این تیم برخورد کنید، قهر کنید، آشتی کنید، با بازیکن هم تیمی خود درگیر شوید، به‌خاطر ۲۰-۱۰ میلیون تومان قهر کنید و ما چشممان کور، دندمان لق وظیفه داریم تحت هر شرایطی مبلغ قرارداد همایونی را در اسرع وقت پرداخت کنیم و چنانچه شما هم صلاح دانستید اگر جسارتی نباشد چند بازی برای این تیم انجام دهید. ضمنا چنانچه صلاح می‌‌دانید نظم همایونی خود را در مورد مدیر، معاونان باشگاه و سایر اعضای آن ابلاغ نمایید تا در صورت نارضایتی آن عالیجناب تغییرات لازم انجام گیرد. در پایان بار دیگر ضمن عذرخواهی، ببخشید و اگر لازم باشد چند درجه بالاتر از عذرخواهی و از این جور چیزها خواهشمندیم ما را عفو کنید و به تیم بازگردید، باشد که دیگر از این چیزها نکنیم.
با عزت و احترام
دکتر شوالیه مهندس پروفسور باز هم شوالیه علی فتح‌اله‌زاده ‌خویی و سایر عوامل و دست‌اندرکاران باشگاه مسخره استفلال یا استقلال سابق
منبع : نود.نت