مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: با نامه‌ای که به سازمان لیگ نوشتیم تکلیف طلب ۲۵۰ میلیون تومانی باشگاه مشخص شد و قرارداد بازیکنان را ثبت کردیم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: با نامه‌ای که به سازمان لیگ نوشتیم تکلیف طلب ۲۵۰ میلیون تومانی باشگاه مشخص شد و قرارداد بازیکنان را ثبت کردیم.

 

صادق درودگر در مورد اینکه باشگاه بدهکار ملوان چگونه توانست قرارداد بازیکنانش را در هیئت فوتبال ثبت کند، اظهار داشت: اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی از روی حسن نیت به ما اعلام کرد که با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان به طلبکاران مشکل ثبت قرارداد بازیکنان حل می‌شود. ما هم نامه‌ای به سازمان لیگ فرستادیم و خواستیم از محل درآمد باشگاه در این سازمان بدهی ۲۵۰ میلیونی پرداخت شود.

 

 

به گزارش فارس، وی ادامه داد: باید از بازیکنان ملوان مثل جلال رافخایی، مازیار زارع، سعید یوسف‌زاده و مهرداد اولادی و سایرین تشکر کنم که نهایت همکاری را با باشگاه انجام دادند. از اینکه در ملوان با این بازیکنان و همچنین نفراتی چون عزت‌الهی، یعقوبی کار می‌کنم خوشحالم. همراهی و همدلی این بازیکنان است که باعث شده ملوان همچنان به راه خود با قدرت ادامه دهد. حتی گاهی اوقات به عنوان مدیرعامل هم اشتباهاتی داشتم اما این اشتباهات من را بزرگ نکردند و در کنار هم کار کرده‌ایم.

 

 

درودگر تصریح کرد: در ملوان با مربی مثل فرهاد پورغلامی کار کردم که بعد از جدایی‌اش از باشگاه ملوان حتی حاضر نشد کوچکترین حاشیه‌ای برای تیم به وجود بیاورد.

 

مدیرعامل ملوان با اشاره به وضعیت تیم‌های پایه این باشگاه عنوان کرد:‌با ایراندوست و قدیربحری برنامه‌هایی برای تیم‌های پایه ملوان داریم همچنین در هفته آینده طلب مربیان تیم‌های پایه را پرداخت می‌کنیم آنها واقعا صبوری کردند و با تحمل مشکلات همراه باشگاه بودند.

 

 

درودگر در مورد احتمال جدایی‌اش از این باشگاه گفت: بحث خداحافظی من از ملوان مطرح نیست من در این فصل هم پیشنهادی از باشگاه‌های بزرگ دیگر داشتم اما در کنار ملوان ماندم زیرا به قولی که به بازیکنان و اهالی باشگاه ملوان و مردم انزلی دادم، پایبند هستم. ما می‌خواهیم ملوان را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم. همچنین قول می‌دهم که حق باشگاه ملوان را به هر قیمتی که شده است، بگیرم. گزارش‌هایی هم برای نهاد ریاست جمهوری نوشتم و در این زمینه تلاش‌هایی انجام شده و مطمئنم با همکاری خوب آنها ملوان به حق و حقوق خود می‌رسد.

 

 

منبع : فارس