صادق درودگر گفت : در فصل گذشته باید نتیجه بهتری می گرفتیم . امیدوارم در فصل جدید طبق قابلیت هایمان نتیجه بگیریم .

صادق درودگر گفت : در فصل گذشته باید نتیجه بهتری می گرفتیم . امیدوارم در فصل جدید طبق قابلیت هایمان نتیجه بگیریم .

 

 

مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، در خصوص حضور دو بازیکن از تیم ملوان در مراسم تجلیل از برترین های فوتبال ایران در لیگ دوازدهم اظهار داشت : افتخار بزرگی است که سید جلال رافخایی و سعید عزت اللهی در جمع بهترین های فوتبال ایران در لیگ دوازدهم حضور داشتند . در لیگ دوازدهم چهار بازیکن ملوان پژمان نوری ، مازیار زارع ، سید جلال رافخایی و مهرداد اولادی در اردوهای تیم ملی بودند و با توجه به داشته هایمان باید نتیجه بهتری می گرفتیم . امیدوارم در فصل جدید طبق قابلیت هایمان نتیجه بگیریم .

محمد صادق درودگر در مورد قرعه ملوان در سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) تصریح کرد : به نظر من مساله قرعه مناسب در نتیجه گیری یک تیم اهمیت ندارد . عامل اصلی موفقیت ، آمادگی یک باشگاه است . کافی است در طول مسابقات تعداد بردها و تساوی ها بالا باشد حالا چه فرقی می کند یک تیم بالای جدول یا پایین جدول را ببرید . باید بتوانیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم تا تیم را آماده نگاه داریم .

وی در مورد آمادگی تیم ملوان برای حضور در لیگ سیزدهم ، خاطر نشان نمود : تیم خوب و دونده ای داریم که می تواند توقعات رابر آورده کند . شاید این بهترین تیم ملوان نباشد ، اما با توجه به شرایط ، سعی کردیم بهترین نفرات را جذب کنیم . در موقع یارگیری همه نا امید بودند ، تقریبا پول فصل گذشته را تسویه کرده ایم و مقداری از پول فصل جدید را داده ایم . به امید خدا بدهی های مصوب فصل های گذشته را به بازیکنان بدهیم تا مجوز حضور در لیگ برتر صادر شود .

درودگر در پایان در خصوص پیوستن هافبک کروات به تیم ملوان ، گفت : تقاضای ویزای بازیکن کروات را از سفارت ایران در زاگرب کرده ایم تا وی به ایران بیاید .