آقای گل دوازدهمین دوره لیگ برتر ابراز امیدواری کرد در این فصل بتواند طوری بازی کند تا نظر کارلوس کی‌روش را جلب کرده و در نهایت همراه تیم ملی به جام جهانی برود.

آقای گل دوازدهمین دوره لیگ برتر ابراز امیدواری کرد در این فصل بتواند طوری بازی کند تا نظر کارلوس کی‌روش را جلب کرده و در نهایت همراه تیم ملی به جام جهانی برود.

سید جلال رافخائی در گفتگو با خبرنگار مهر، کسب عنوان آقای گل لیگ دوازدهم را حاصل تلاش کل مجموعه ملوان دانست و ضمن بیان مطلب فوق گفت: اینکه جایزه بهترین گل‌زن لیگ دوازدهم را از دست علی دایی گرفتم، برایم بسیار جالب و افتخار آمیز بود زیرا علی دایی اولین کسی بود که من را به تیم ملی دعوت کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا امیدوار است در این فصل بتواند فرصت بازی در تیم ملی را به دست آورد؟، تصریح کرد: من چند دوره به تیم ملی دعوت شدم و در هر دوره تمام تلاشم را به کار بستم تا جزو بهترین‌های اردو باشم اما مربیگری سلیقه‌ای است و گاهی اوقات بازیکن در دل مربی جای نگرفته و یا مربی از او خوشش نمی‌آید.

آقای گل دوازدهمین دوره لیگ برتر ادامه داد: البته امسال، سال مهمی برای همه بازیکنان است و من هم امیدوارم در این فصل بتوانم طوری بازی کنم تا بتوانم نظر کی‌روش را جلب کرده و در نهایت همراه تیم ملی به جام جهانی بروم.

وی در ادامه در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاد قراردادش را با ملوان تمدید کرد، اظهار داشت: دوست داشتم در ملوان بمانم و خدا را شکر همه چیز به خوبی پیش رفت و قراردادم را تمدید کردم.

رافخواهی پرداخت مطالبات فصل گذشته‌اش را یکی از دلایل اصلی ادامه همکاری با ملوان دانست و افزود: هر چند پیشنهادات بالاتری از تیم‌های دیگری داشتم اما در ملوان ماندم. منتی هم نمی‌گذارم زیرا دوست دارم در این فصل به موفقیت تیم کمک کنم.

وی در خصوص انتخاب یک مربی خارجی و اینکه برای نخستین‌بار در تاریخ ملوان یک مربی غیر بومی هدایت این تیم را برعهده گرفته است، خاطرنشان کرد: فوتبال حرفه‌ای است و تا آخر عمر که نباید مربی بومی و انزلی‌چی هدایت ملوان را برعهده می‌گرفت.

آقای گل لیگ دوازدهم اضافه کرد: قطعا ورود این مربیان به فوتبال انزلی می‌تواند به رشد بیشتر فوتبال در این فصل کمک کند. دراگان در این مدت تمرینات بسیار خوب و افکار جدیدی را به تیم منتقل کرده، ضمن اینکه به جوان و حرفه‌ای شدن تیم‌های پایه هم توجه ویژه‌ای دارد. در این شرایط امیدوارم امسال شانس فوتبالی هم داشته باشیم تا بتوانیم نتایج خوبی را به دست آوریم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فوتبال حرفه‌ای است و به همین دلیل برخی تیم‌ها هزینه‌های بسیاری را برای موفقیت انجام داده‌اند، یادآور شد: منبع درآمد تیم‌ها با همدیگر بسیار متفاوت است. برخی تیم‌ها تا دندان مسلح هستند اما برخی تیم‌ها به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند در فصل نقل و انتقالات خوب یارگیری کنند، البته ما هم به اندازه خودمان بازیکنان خوبی داریم و امیدوارم در مبارزات لیگ به جایگاهی که استحقاقش را داریم، برسیم.

رضا نوروزی در مصاحبه‌ای گفته است امسال آقای گل لیگ می‌شود و رافخائی دیگر به آقای گل شدن فکر نکند. مهاجم ملوان به این اظهار نظر اینگونه پاسخ داد: رضا یکی از دوستان من است اما هر کسی بیشتر تلاش کند، موفق می‌شود. عزت دست خداست و هر چه او بخواهد اتفاق می‌افتد، من هم در زمین تلاش می‌کنم و امیدوارم در نهایت هر که شایسته است به این عنوان دست یابد.