مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با ورود ملوان به رقابت های لیگ برتر همه اسکوکیچ را خواهند شناخت

مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با ورود ملوان به رقابت های لیگ برتر همه اسکوکیچ را خواهند شناخت

 

 

 

جلال رافخایی درباره شرایط تیمش اظهار داشت: شرایط خوب است. تمرینات بدنسازی خود را به بهترین شکل ممکن پشت سر می گذاریم. مربی خوبی هم داریم و امیدوارم بتوانیم در جریان مسابقات خوب کار کنیم.

به گزارش اوج ، وی درباره کار کردن با اسکوکیچ تاکید کرد: او مربی بسیار خوبی است. با وجود تمام انتقاداتی که می شود اما باید بگویم سطح تمریناتش مثل تمرینات کارلوس کی روش است. قطعا با ورود ملوان به رقابت های لیگ برتر همه اسکوکیچ را خواهند شناخت و متوجه خواهند شد چه مربی بزرگی به ایران آمده است.

مهاجم ملوان درباره آینده تیمش خاطرنشان کرد: تیم جوان و یکدستی داریم. بازیکنان خوبی در تیم حضور دارند اما کمی به زمان احتیاج داریم تا بتوانیم به شرایط ایده آل دست پیدا کنیم. شرایط امیدوار کننده است و می خواهیم امسال نتایج خوبی کسب کنیم.

رافخایی در پایان درباره آقای گلی افزود: قطعا هرکس تلاش بیشتری انجام دهد آقای گل می شود. من نهایت تلاشم را می کنم و بی تردید هرکس حقش باشد عنوان آقای گلی را بدست می آورد.

————————————

رافخایی: به آقای گلی فکر نمی‌کنم/ مدیون هواداران ملوان هستم / مربی جدید به زمان نیاز دارد

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال گفت: در فصل جدید به آقای گلی فکر نمی‌کنم.

جلال رافخایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره تمدید قرارداد با ملوان با وجود کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر فوتبال گفت: کار خاصی انجام ندادم، مدیون هواداران ملوان هستم و در نهایت تصمیم به ماندن در این تیم گرفتم.

وی درباره مربی جدید ملوان و اینکه اولین مربی خارجی تاریخ این تیم است گفت: از نظر فنی خوب است اما به زمان نیاز دارد به خصوص اینکه چند بازیکن از تیم جدا شدند و این موضوع کار ما را سخت‌تر می‌کند.

آقای گل لیگ برتر فوتبال درباره اینکه آیا در فصل آینده نیز به تکرار این عنوان فکر می‌کنم گفت: به این موضوع فکر نمی‌کنم بلکه می‌خواهم فصل آینده تیمی موفق داشته باشیم.