اختصاصی – ملوان در ادامه ی فصل نقل و انتقالات تابستانی دست به دو خرید خارجی زد .

اختصاصی – ملوان در ادامه ی فصل نقل و انتقالات تابستانی دست به دو خرید خارجی زد .

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، ایوور ویتزر هافبک هجومی کروات متولد ۲۴ می ۱۹۸۸ (۲۵ ساله) که فصل گذشته در تیم رجیکا کرواسی به میدان رفته است .این بازیکن ۱۷۱ سانتیمتری توانایی بازی با هر دو پای خود را دارد .

 

وی تا کنون در ۶ تیم مختلف در ۷ سال اخیر به میدان رفته است و در ۱۳۵ بازی برای این تیمها به میدان رفته است و ۳۷ گل به ثمر رسانده که برای یک هافبک آمار گلزنی خوبی محسوب می شود . این بازیکن در ۳ بازی مقدماتی “لیگ اروپا” برای رجیکا بازی کرده و یک گل نیز زده است .

 

این بازیکن در فصل گذشته در ۲۱ بازی ۷۴۶ دقیقه برای رجیکا به میدان رفت و ۳ گل نیز به ثمر رساند .

 

ویتزر کروات سابقه ی بازی در تیم ملی زیر ۱۹ ساله های این کشور را در کارنامه دارد .

 

ایوور ویترز امروز (شنبه) برای عقد قرارداد وارد انزلی می شود .

 

 

 

 

به گزارش “ملوان کلاب” دیگر خرید باشگاه ملوان استانیسلاو ژکوف متولد ۶ فوریه ۱۹۸۰ (۳۳ساله) از کشور بلغارستان است .

 

ژکوف راست پا ۳۳ ساله با قد ۱۸۹ و ۸۷ کیلو وزن در پست دفاع وسط بازی می کند . این بازیکن از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۱ در لیگ بلغارستان در ۶ تیم مختلف ۱۹۶ بازی انجام داده و  ۳ گل به ثمر رساند . وی از سال ۲۰۱۱ به لیگ کشور اندونزی رفت و در دو سال بیش از ۳۰ بازی در این کشور انجام داد و دو گل به ثمر رساند .

 

این بازیکن هم اکنون به دلیل طلبی که از تیم باشگاه قبلی خود در اندونزی دارد به فیفا شکایت کرده است و در چند روز آینده از سوی فیفا بازیکن آزاد اعلام می شود می تواند پس از مهلت نقل انتقالات بازیکنان خارجی در ایران با ملوان قرارداد امضا کند . وی قرار است دوشنبه برای عقد قرارداد با ملوان به انزلی سفر کند .

 

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)