دیدار دوستانه دو تیم پیشکسوتان ملوان و رسانه ورزش با نتیجه ی تساوی ۲-۲ به پایان رسید .

دیدار دوستانه دو تیم پیشکسوتان ملوان و رسانه ورزش با نتیجه ی تساوی ۲-۲ به پایان رسید .

 

به گزارش فارس، این تیم پس از اینکه صبح امروز ابتدا در خانه غفاری بازیکن سابق ملوان بندر انزلی حضور پیدا کرد سپس بر سر مزار سیروس قایقران کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و سپس مزار شهدای انزلی رفت و با خواندن فاتحه با خانواده این عزیزان دیدار کرد.

همچنین تیم فوتبال رسانه ورزش از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه تختی انزلی در دیداری دوستانه به مناسبت روز جهانی قلم به مصاف پیشکسوتان ملوان رفت .از این دیدار حدود ۵۰۰ هوادار دیدن ‌کردند.

این مسابقه در نهایت با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.

گفتنی است مسئولان استان انزلی نیز این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

گل‌های تیم فوتبال رسانه ورزش در این دیدار را عادل فردوسی‌پور در دقایق ۳۰ و ۳۸ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. گلهای ملوان را نیز فرزاد سیری و مسعود باقری به ثمر رساندند .

 

در حاشیه :

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان و دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات ملوان در ترکیب پیشکسوتان ملوان به میدان رفتند . بازی خوبِ اسکوچیچ تحسین حاضرین در ورزشگاه را در پی داشت .

 

میانگین سنی تیم پیشکسوتان ملوان بسیار بالاتر از تیم رسانه ی ورزش بود با این حال بازی بسیار خوبی را ارائه کردند .

 

با آمدن صادق درودگر به زمین بازی عده ای از تماشاگران وی را تشویق می کردند و عده ای دیگر بر علیه او شعار می دادند .

 

پس از گلی که صادق درودگر به ثمر رساند و کمک داور بازی گل را آقساید اعلام کرد وی درگیری لفظی با داور وسط بازی داشت که موجب اخراج مدیرعامل ملوان از زمین بازی شد که در یک بازی دوستانه این اتفاق عجیب بود .

 

عادل فردوسی پور زننده ی دو گل تیم رسانه ی ورزش در طول بازی بارها از سوی هواداران ملوان مورد تشویق قرار گرفت و وی نیز به به ابراز محبت انزلیچی ها واکنش نشان داد .

 

هواداران ملوان در بین دو نیمه و پایان بازی با فردوسی پور عکس یادگاری گرفتند .

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)