سعید سالارزاده گفت: همیشه الویت اول من ملوان بوده است تیمی که در آن بزرگ شده‏ ام و پیراهن ملوان را به هر رنگی ترجیح می‏دهم.

سعید سالارزاده گفت: همیشه الویت اول من ملوان بوده است تیمی که در آن بزرگ شده‏ ام و پیراهن ملوان را به هر رنگی ترجیح می‏دهم.

 

سعید سالار زاده در گفت‏گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان در مورد آخرین وضعیت خودش و حواشی چند روز اخیر اظهار کرد: فعلا به صورت اختصاصی تمرین می‏کنم تا بدن خود را آماده نگه دارم و هر چه خدا بخواهد و مصلحت باشد اتقاق می افتد، همیشه الویت اول من ملوان بوده است تیمی که در آن بزرگ شده ‏ام و پیراهن ملوان را به هر رنگی ترجیح می‏دهم تا الان هم با وجود پیشنهاداتی که در سال‏های اخیر داشته ام فقط پیراهن سفید رنگ ملوان را پوشیده‏ام و هیچوقت هم خودم را درگیر حواشی چند سال اخیر نکرده و نمی‏کنم.

 

وی افزود: بازیکنی هستم که سرم به کار خودم است و با هر مربی که تاکنون سکاندار ملوان بوده کار کرده‏ ام و وابستگی به شخص خاصی ندارم و فقط و فقط به نام ملوان وابسته‏ ام.

 

وی در خصوص حواشی چند روز اخیر و فشارهایی که از بیرون به سمت مدیرعامل ملوان وارده شده گفت: برای کسانی که در این چند روز نسبت به بنده ابراز محبت داشته احترام خاصی قائلم و می‏دانند که در این چند سال بدون حاشیه از دل و جان برای تیم زحمت کشیدم و هیچگاه کم نگذاشته‏ ام اما متاسفانه تعدادی در این چند روز با تهدید و الفاظ نامناسب برای مدیرعامل ملوان خط و نشان کشیده ‏اند که بنده خود را مبرا از این افراد می‏دانم و چنین کارهایی را اصلا تایید نمی‏کنم.

 

سالازاده خاطرنشان کرد: جایگاه هر فردی برای خودش قابل احترام و تعریف شده است، بنده هم فعلا در حال مذاکره با باشگاه هستم و امیدوارم هر اتفاقی که برای بنده و ملوان در این چند روز می افتد به خیر و صلاح این تیم باشد و اگر در تیم باشم باز هم با تمام وجود در خدمت تیم محبوبم هستم و اگر هم نباشم آرزوی موفقیت برای تیمم دارم.