خبرگزاری تسنیم: هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط برای بازی در استقلال سخت است اما تلاش می‌کنم جایگاهم را پیدا کنم.

 

خبرگزاری تسنیم: هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط برای بازی در استقلال سخت است اما تلاش می‌کنم جایگاهم را پیدا کنم.


پژمان نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیوستن خود به استقلال، جدایی از ملوان، مشکلاتش با صادق درودگر و … صحبت‌های زیر را انجام داد.

* تسنیم: چرا از ملوان جدا شدی و به استقلال پیوستی؟

با شرایطی که وجود داشت دوست نداشتم فوتبالم به پایان برسد. زمانی که با ملوان دچار مشکل شدم، استقلال بهترین گزینه برای ادامه فوتبال من بود. به همین دلیل به پیشنهاد این تیم پاسخ مثبت دادم.

* تسنیم: پس از امضای قرارداد با استقلال به انزلی برگشتی،در این مدت هواداران ملوان و مسئولان این تیم در برخورد با تو چه چیزی گفتند؟

چیزی به من نگفتند اما می‌دانم از این تصمیم خیلی ناراحت هستند. مطمئنم مردم در جریان برخی مسائل که در باشگاه ملوان می‌افتد، نیستند. آنها با این مسائل احساسی برخورد می‌کنند اما گذشت زمان نشان می‌دهد حق با من است یا کسانی که اکنون در باشگاه ملوان حضور دارند.

* تسنیم: مشکل تنها صادق درودگر بود؟

شرایط کار دیگر در ملوان سخت بود و مدیران باشگاه با وعده وعیدها من را تخریب کرده بودند. جدایی از ملوان سخت بود اما خوشحالم دیگر با درودگر کار نمی‌کنم.

* تسنیم: برخی هواداران ملوان معتقدند تو به خاطر موقعیت استقلال در آسیا به این تیم پیوستی …

همانطور که گفتم هرچقدر پیشنهاد استقلال را بررسی کردم به این نتیجه رسیدم که بهترین گزینه است. اگر با صادق درودگر به مشکل نمی‌خوردم در انزلی می‌ماندم. کسانی که اکنون در ملوان بازی می‌کنند راضی نیستند درودگر مدیرعامل آنها باشد. آنها به دلیل برخی مشکلات شخصی خود در انزلی مانده‌اند و اگر رای‌گیری شود که آیا به درودگر رای می‌دهید شاید مدیرعامل ملوان یک رای بیاورد ولی ۲ رای نمی‌آورد.

ملوان دست این آقا افتاده و وی به هر طریقی دوست دارد خود را مدیرعامل جا بزند. درودگر حقوق پایه مربیان ملوان را پرداخت نکرده و به آنها گفته شما طوماری جمع کنید که من مدیرعامل ملوان بمانم تا پول شما را پرداخت کنم!

* تسنیم: در مدتی که به استقلال پیوستی درودگر با تو تماس گرفته است؟

نه، چه تماسی بگیرد؟ تصادفی در فرودگاه همدیگر را دیدیم که پس از آن اعلام کرد هواداران ملوان من را دیده‌اند. اگر هواداری آنجا حضور داشته بیاید خودش را معرفی کند و بگوید پژمان نوری را با چشمانش دیده است. درودگر ابتدا به مردم گفت نوری با ملوان سفید امضا کرده، سپس اعلام کرد من به پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی ملوان پاسخ منفی داده‌ام.

درودگر زیاد دروغ می‌گوید و متاسفانه در حال حاضر مردم او را قبول دارند. امیدوارم ملوان زمین نخورد اما این موضوع را باید بگویم که ملوان با درودگر به جایی نمی‌رسد.

* تسنیم: استقلال دیرتر از سایر تیم‌ها تمرینات خود را آغاز کرده، فکر نمی‌کنی این تیم از رقبای خود عقب مانده است؟

مهمترین مشکل استقلال حفظ بازیکنان فصل گذشته است. اگر آنها حفظ شوند هیچ مشکلی نخواهد داشت. این نکته را در نظر بگیرید که استقلال دیرتر از سایر تیم‌ها بازی‌های خود را به پایان رساند. ضمن اینکه بازیکنان زیادی از این تیم در تیم ملی حضور دارند که به لحاظ بدنی آماده هستند.

* تسنیم: فکر می‌کنی بتوانی فصل آینده در ترکیب ثابت استقلال قرار بگیری؟

پیش از این گفته‌ام شرایط برای بازی در استقلال برای هر بازیکنی سخت است اما تلاش می‌کنم جایگاه خودم را به دست بیاورم. خوبی رقابت در استقلال این است که این رقابت هم به سود بازیکن خواهد شد و هم کیفیت فنی تیم را بالا می‌برد. این یک امتیاز مثبت برای استقلال فصل آینده است.

* تسنیم: استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف بوریرام تایلند برود. فکر می‌کنی بتوانید قهرمان آسیا شوید؟

قهرمانی در آسیا خیلی سخت است اما استقلال به دنبال آن است تا این عنوان را پس از سال‌ها کسب کند. نباید بگوییم حریف تایلندی ضعیف است چون اگر این تیم ضعیف بود در جمع ۸ تیم برتر آسیا قرار نمی‌گرفت.

* تسنیم: تو سابقه حضور در پرسپولیس را داری و حتی کاپیتان این تیم شدی. هواداران پرسپولیس برخوردی با تو داشته‌اند؟

فوتبال اکنون حرفه‌ای شده و من نیز حرفه‌ای فکر می‌کنم. هواداران پرسپولیس با دیدن من می‌گویند ای کاش به استقلال نمی‌رفتی اما شرایط در استقلال به شکلی است که می‌توانم در این تیم پیشرفت کنم.