سه خبر کوتاه از فوتبال گیلان

سه خبر کوتاه از فوتبال گیلان

 

 

 

دو بازی تدارکاتی در انزلی

۹۰: روز گذشته ملوان آخرین دیدار تدارکاتی‌اش را در اردبیل مقابل دانشگاه انجام داد و به انزلی بازگشت. این تیم دو روز استراحت دارد و قرار است هفته آینده دو مسابقه دوستانه با تیم رضوانشهر و تیم دوم خودش (دریادلان) انجام دهد تا بازیکنان به هماهنگی لازم برسند. البته هنوز مشخص نیست که در این دو مسابقه ملوان کامل خواهد بود یا با همان بازیکنان قبلی به میدان می‌رود.

 

حمایت عابدینی هم جواب نداد

۹۰: حمایت‌های بیش از حد امیر عابدینی در انتخابات شورای شهر رشت از قربانعلی الماسخاله نیز چاره‌ساز نشد و رئیس هیات فوتبال این شهر نتوانست رای لازم را کسب کند. بدین ترتیب الماسخاله در سمت خود باقی ماند و باید به کارش ادامه دهد. مدیرعامل داماش خیلی تلاش کرد نشان دهد که در رشت طرفدار زیاد دارد ولی آرا الماس خاله واقعیت دیگری را نشان داد.

 

۱۰۰ میلیون از قرارداد چاووشی کم شد!

۹۰: در حالی قرارداد بازیکنان داماش تمدید شد که خبر می‌رسد امیر عابدینی نسبت به فصل گذشته قرارداد تعدادی از بازیکنان را کاهش و تعدادی دیگر را افزایش داده است. در این بین از قرارداد افشین چاووشی ۱۰۰ میلیون تومان کم شده و او از سال گذشته کمتر پول خواهد گرفت. جالب است بدانید کوشکی و حاجی‌زاده به دلیل کاهش بیش از حد قراردادهایشان با داماش توافق نکردند.