خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به اظهارات پژمان نوری او را تهدید کرد در صورتی که یک بار دیگر درباره ملوان صحبت کند به سازمان لیگ شکایت خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به اظهارات پژمان نوری او را تهدید کرد در صورتی که یک بار دیگر درباره ملوان صحبت کند به سازمان لیگ شکایت خواهد کرد.

 

 

 

 

 

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزای تسنیم، به اظهارات پژمان نوری واکنش نشان داد و با تکذیب آنها گفت: من پول مربیان پایه را نداده‌ام؟! نمی‌دانم چرا نوری این دروغ‌ها را می‌گوید. بخشی از پول مربیان پایه را داده‌ایم و بخش دیگر آن باقی‌مانده است. وضعیت آنها هم مانند مربیان بزرگسال است. با کدام مربی صحبت کرده‌‎ام که طومار جمع کنند تا بمانم؟ اصلا طومار جمع کنند که بروم؛ این طور بهتر است.

 

وی افزود: نمی‌دانم چرا آدمی مثل پژمان نوری این حرف‌ها را می‌زند؟ فکر می‌کردم او شخصیتی دارد که قابل اعتماد است. پژمان نوری در حال حاضر بازیکن استقلال است و اگر یک بار دیگر درباره ملوان صحبت کند از او به سازمان لیگ شکایت می‌کنم. این آخرین تذکر من است و دیگر حق ندارد درباره ملوان صحبت کند. او باید درباره اسقلال و شرایط خودش صحبت کند.

 

درودگر عنوان کرد: پژمان در حالی که دراگان اسکوکیچ، مترجمش، اسکندری و عزتیان حضور داشتند با ما قرارداد بست ولی منکر آن شد. ایرادی ندارد بالاخره ما هم پولدار می‌شویم. تو (پژمان نوری) برای ما زحمت کشیده‌ای و احترامت واجب است و ما هم به خاطر زحماتت از تو سپاسگذاریم.

 

پژمان نوری گفته بود در فرودگاه وقتی درودگر را دیده افراد زیادی حضور نداشتند که اصرار کنند در ملوان بماند. درودگر درباره این موضوع گفت: در فرودگاه با پژمان نوری عکس هم دارم. کاری نکن که آن عکست را نشان دهم. افرادی هم اطراف ما حضور داشتند و در تصویر هم مشخص است. حتی نوری در طرف دیگر بود و من از یکی از مسئولان فرودگاه خواهش کردم که او را برگرداند. تصویری که یکی از معاونان باشگاه گرفته است نیز موجود است.

 

علاوه بر پژمان نوری بازیکنان دیگری از جمله رمضانی و رافخایی نیز علیه مدیرعامل ملوان صحبت‌هایی را انجام داده‌اند. درودگر در مورد این موضوع به تسنیم گفت: تمام بازیکنان در حال حاضر تلاش خودشان را انجام می‌دهند و مشکلی وجود ندارد. با جلال رافخایی نیز جلسه گذاشتیم و برای فصل آینده توافق کردیم.

 

وی ادامه داد: رافخایی هم زحمت بسیار زیادی برای ملوان کشیده است. او بازیکن معتقدی است و به همین دلیل قرار شد پس از نیمه شعبان قراردادش را تمدید کند. رافخایی در طول فصل نیز گل‌هایی که می‌زد را به امام زمان (عج) تقدیم می‌کرد و حتی هدایایی که به دلیل آقای گلی گرفته بود که ارزش بالایی هم داشتند را به مسجد جمکران اهدا کرد. درباره این بازیکن هم مشکل خاصی وجود ندارد و توافق کردیم و بعد از نیمه شعبان قرار داد را تمدید می‌کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: نوری از دست ما ناراحت است ولی بودجه‌مان نرسید. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که در آینده بتوانیم از این بازیکن استفاده کنیم. او از نوجوانی در ملوان حضور داشته حالا هم چون پول نداریم این مشکلات به وجود آمده است. این موضوع هم ماندگار نخواهد بود و ما هم پولدار می‌شویم. راه‌هایی برای درآمدزایی وجود دارد و ما هم در حال پیگیری آنها هستیم.

 

درودگر درباره شرایط آماده سازی تیم ملوان برای فصل آینده عنوان کرد: کاملا راضی هستم و کارمان با برنامه در حال پیگیری است. اردوی با نشاطی داشتیم و در مجموع امسال شرایط بسیار بهتری داریم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره جلسه‌ای که با مسئولان شورای شهر انزلی برگزار کرد گفت: با مسئولان شهر جلسه‌ای داشتیم اما چون درگیر مراسم استقبال از سید جلال حسینی شدند باید دوباره جلسه دیگری برگزار کنیم. در این جلسه در مورد این موضوع صحبت کردیم که چه راهکارهایی داریم و می‌توانیم از آنها بهره ببریم. همه قول دادند که کمک کنند.