می خواهم با یک انتخاب خوب ۱فصل موفق را پشت سر بگذارم تا بتوانم با تمرینات خوب و تمرکز کافی با انجام بازی های خوب این روند را ادامه بدهم و در تیم ملی باشم.

می خواهم با یک انتخاب خوب ۱فصل موفق را پشت سر بگذارم تا بتوانم با تمرینات خوب و تمرکز کافی با انجام بازی های خوب این روند را ادامه بدهم و در تیم ملی باشم.

 

 

 

 

 

سایت گل – مهرداد اولادی بعد از جدایی از ملوان به دنبال بهترین انتخاب است تا حتماً در جمع نفرات اعزامی به جام جهانی ب۲۰۱۴ برزیل باشد.
این مهاجم مازندرانی که البته با درخشش افراطی قوچان نژاد نیمکت نشین شده در مصاحبه با سایت گل تاکید می کند در این ۱سال تمام تلاش خودش را انجام خواهد داد.

فکرش را می کردی صعود کنیم؟
راستش را بخواهید دور برگشت همه بچه ها با هم همقسم شده بودیم که با تمرکز بازی کنیم و به موفقیت برسیم.برای همین خیلی تمرین کردیم و تلاش زیادی انجام دادیم.ما هدفمان این بود که معجزه کنیم و خدا هم کمک کرد توانستیم بعد از مدت ها با قدرت صعود کنیم.
از ملوان جدا شدی؟
من قبل از اینکه فصل تمام شود با آقای درودگر حرف زدم و گفتم که باید جدا بشوم و ایشان هم کمک کردند من توانستم از تیم جدا شوم و الان دیگر از ملوان جدا شده ام اما هیچوقت هواداران این تیم را فراموش نمی کنم.از تمام مردمی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می کنم و امیدوارم ملوان بدون من به نتایج خوبی برسد.اگرچه برای من سخت است که از این تیم دور هستم اما  از صمیم قلبم برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.
تیم جدیدت را انتخاب کرده ای؟
ما تازه ۲روز هست که از کره آمده ایم.مدیر برنامه هایم در حال مذاکره با چند تیم هست و به زودی تیم جدیدم را انتخاب می کنم.
فکر می کنی یک سال دیگر در جام جهانی با تیم ملی باشی؟
ما ۱فصل را پیش رو داریم و این فصل می تواند فراز و نشیب داشته باشد.اما من می خواهم با یک انتخاب خوب ۱فصل موفق را پشت سر بگذارم تا بتوانم با تمرینات خوب و تمرکز کافی با انجام بازی های خوب این روند را ادامه بدهم و در تیم ملی باشم.
رضا  قوچان نژاد؟
خب ایشان همپستی من هستند و خیلی خوب هم کار کرده اند من کار سختی دارم.اما من از تلاش دست بر نمیدارم و از مبارزه نیز هراسی ندارم.برای فیکس شدن باید جنگید و من برای جنگیدن و به دست آوردن نظر مساعد مربی در این ۱سال تمام تلاش خودم را می کنم و سعی می کنم تمام و کمال حرفه ای زندگی کنم تا به هدفم برسم.
حرف خاصی نداری؟
نه از شما ممنونم که در این مدت از تیم ملی حمایت کردید.البته جا دارد از همینجا از آقای درودگر تشکر کنم که خیلی به من کمک کردند تا به تیم ملی برگردم.