آقای گل لیگ دوازدهم هنوز تیم آینده خود را انتخاب نکرده. با ملوان مذاکره کرده و به توافق نرسیده. درودگر مدعی شده که به رافخایی ۵۰۰ میلیون می‌دادیم اما او قبول نکرد تا در ملوان بماند. به نظر می‌رسد درودگر با اعلام رقم قرارداد قصد دارد رافخایی و سایر بازیکنان ملوان را روبروی مردم انزلی قرار دهد.

آقای گل لیگ دوازدهم هنوز تیم آینده خود را انتخاب نکرده. با ملوان مذاکره کرده و به توافق نرسیده. درودگر مدعی شده که به رافخایی ۵۰۰ میلیون می‌دادیم اما او قبول نکرد تا در ملوان بماند. به نظر می‌رسد درودگر با اعلام رقم قرارداد قصد دارد رافخایی و سایر بازیکنان ملوان را روبروی مردم انزلی قرار دهد.

 

آقای گل که تا دیروز به انتظار پیشنهاد ملوان نشسته و روزه سکوت گرفته بود حالا حرفهایی می‌زند برای دفاع از خود. دفاع از خود و بازیکنانی که دوست دارند در ملوان بمانند اما یک مانع بزرگ پیش روی خود می‌بینند.

 

مانعی به نام درودگر که سعی می‌کند با گروکشی، قرارداد ستاره‌های ملوان را تمدید کند اما صحبت‌های ابتدایی رافخایی که نشان از ناراحتی او دارد: «درودگر با این حرکات می‌خواهد مردم را روبروی ما قرار دهد. به من پیغام دادند که به باشگاه بروم. گفتم چه کسی مرا کار دارد که گفتند درودگر.رفتم باشگاه و گفتند فلان‌قدر پول آمده. اگر می‌خواهی مقداری از طلب پارسال خود را بگیری قرارداد جدیدت را امضا کن. گفتم گروکشی می‌کنید؟ این همه مدت پول مرا ندادند حالا که می‌خواهند قرارداد جدید ببندم یادشان افتاده که پول بدهند. تازه به من گفتند درودگر گفته ۳۰ درصد هم جریمه شده ای!»

 

اتفاق، اتفاقی جالب و منحصر به فرد است. درودگر برای آقای گل لیگ جریمه در نظر گرفته. رافخایی می‌گوید: «این ۳۰ درصد جریمه، حتما پاداش آقای گلی من بود . ۸ ماه است به من پول نداده اند، حالا که پول آمده و می‌دانند که من به این پول احتیاج دارم از این حربه استفاده می‌کنند تا قراردادم را تمدید کنم. به درودگر زنگ زدم و گفت قرارداد ببند اما هوایت را نگه می‌دارم. به او گفتم به این می‌گویند هوا نگه داشتن؟ گفتم این پول خیلی کم است و من با این موضوع به مشکل می‌خورم. تازه به درودگر گفتم تتمه ۵۰۰ میلیون را هم که نمی‌دهید. اگر نصف آن را هم بدهید باید کلاهم را بیندازم روی هوا. تا الان هم مانده بودم منتظر ملوان. نمی‌خواستم هواداران باشگاه از دستم ناراحت شوند. با تیمی مذاکره نکردم تا تکلیفم با ملوان مشخص شود.»

 

رافخایی به ملوان پشت نمی‌کند. او حرف‌هایی می‌زند تا این موضوع را اثبات کند: «اگر قرار بود به ملوان پشت کنم تا الان منتظر این تیم نمی‌ماندم. اگر قرار بود پول بگیرم، می‌رفتم دنبال پیشنهاد تیم‌های دیگر. تیم‌هایی که حاضر بودند و الان هم حاضرند زمان امضای قرارداد ۳۰۰، ۴۰۰ میلیون به من پول بدهند. وقتی مسوولان ملوان و درودگر این حرفها را زدند به من برخورد و از باشگاه آمدم بیرون. پیشگاه هادیان هم با من تماس گرفت اما به او هم گفتم این طرز برخورد با ما درست نیست.»

 

جلال رافخایی از مسوولان ملوان ناراحت است. او در ادامه ناراحتی خود می‌گوید: «می‌گویند اگر قرار است با ما قرارداد امضا کنی و البته پول پارسالت را بگیری باید ۳۰ درصد جریمه شوی. با یک قاتل یا زندانی هم اینگونه مذاکره نمی‌کنند. من جریمه را قبول نمی‌کنم و گفتم اگر پول سال گذشته‌ام را کامل بدهید حاضرم قرارداد جدید ببندم»

 

آیا رافخایی از ملوان جدا می‌شود؟ آقای گل اینگونه پاسخ می‌دهد: «از امروز می‌روم دنبال پیشنهادهایم. آنها را دانه دانه بررسی می‌کنم. مردم انزلی هم آنقدر خوشفکر هستند که خیلی راحت می‌توانند در این مورد قضاوت کرده و دلیل اصلی جدایی‌ام را تجزیه و تحلیل کنند.»

بعد از عدم توافق با ملوان، حالا سوالی پیش می‌آید با این مضمون که جلال رافخایی فصل آینده را در کدام تیم سپری خواهد کرد. گفته می‌شود آقای گل لیگ از مس کرمان، فولاد، تراکتورسازی و گسترش فولاد پیشنهاد همکاری دریافت کرده اما هنوز جوابی به این پیشنهادها نداده. رافخایی که تا امروز به احترام ملوان و هوادارانش با تیمی مذاکره نکرده بود از حالا با تیم‌های خواهانش صحبت می‌کند تا به بهترین پیشنهاد جواب مثبت بدهد.

 

 

منبع : روزنامه ی ایران ورزشی – چاپ پنجشنبه ۲۹ خرداد