هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت : درودگر ۸ ماه با شعور ملوانی‌ها بازی کرد و امسال هم می‌خواهد همین بازی را ادامه دهد .

هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت : درودگر ۸ ماه با شعور ملوانی‌ها بازی کرد و امسال هم می‌خواهد همین بازی را ادامه دهد .

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس ، پژمان نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اتفاقاتی که در باشگاه ملوان رخ داده ، افشاگری کرد و صحبت های زیر را انجام داد :

 


فارس : چه اتفاقی افتاد که به استقلال آمدی ؟

همه چیز مشخص بود . من از باشگاه استقلال پیشنهاد داشتم و پس از مذاکراتی که با مسوولان این باشگاه داشتم ، بالاخره مقرر شد که یک سال در این تیم که در سه جام حضور دارند ، عضویت پیدا کنم . این برای من یک افتخار بود که پیراهن استقلال را با توجه به هواداران خونگرمی که دارد ، بپوشم .

فارس : اما از همه بیشتر هواداران انزلی‌چی از تو ناراحتند .

خیلی ممنون از سوال بسیار خوب شما ، چون باید خیلی حرف‌ها با مردم و هواداران خوب انزلی بزنم . باید حرف‌هایم را با عاشقان فوتبال انزلی و درددل‌هایم را به آن ها بگویم . اول از همه هواداران بدانند که بیشتر از این که آن ها از من ناراحت باشند ، من از آنها ناراحتم . چون کارهایی انجام می‌دهند که واقعاً فوتبال ملوان را از بین می برد .

فارس : منظورت چیست ؟

هواداران ملوان ، بازیکنان ، پیشکسوتان ، بزرگان و همه ملوان را رها کردند و چسبیدند به فردی به نام صادق درودگر که در حال بازی کردن با شعور فوتبال و انزلی‌چی‌ها است . او ۸ ماه با شعور ما در فصل گذشته در ملوان بازی کرد و فصل جدید نیز دست از کار خود برنداشته و می‌خواهد با این بازی‌ها باز هم با شعور هواداران ما برای یک سال دیگر بازی کند . کسی نیست جلوی او را بگیرد و واقعاً متاسفم ، متاسفانه هواداران ما هم فریب او را خوردند و می‌بینید حال و روز ملوان چیست .

فارس : می‌شود حرف‌هایت را شفاف‌تر بزنی ؟

خیلی راحت می‌گویم و از هواداران ملوان هم عاجزانه خواهش می‌کنم ، حرف هایم را خوب بخوانند . الان در ملوان نه هدایتی است ، نه هیات مدیره داریم و نه می‌دانیم چه کسی صاحب ملوان است . پس چرا صادق درودگر مدیرعامل است و چرا دست از سر تیم ما در انزلی برنداشت ؟ من نمی‌دانم دلیل این همه دروغگویی و بی‌راهه کشیدن ملوان و وعده و وعیدهایی که به ملوان می‌داد ولی به آن عمل نمی‌کرد ، چه بود ؟! ایشان تیم خوب و مدعی ملوان را در فصل گذشته نابود کرد . الان هم دست از کارش برنمی‌دارد .

فارس : پس چرا هواداران ملوان او را قبول دارند ؟

نمی‌دانم ، من از هواداران ملوان می‌پرسم همه ی پیشکسوتان ، بازیکنان و کسانی که به خاطر پیراهن این تیم در فصل گذشته بدون هیچ منتی به خیلی از قراردادهای بزرگ جواب منفی دادند ، بی‌غیرتند و حالا صادق درودگر راست می‌گوید . متاسفانه هیچکس نیست که جلوی درودگر را بگیرد اما مطمئن باشید ، زمان همه چیز را مشخص می‌کند و هواداران ما نیز همه چیز را متوجه می شوند . هواداران ملوان می‌فهمند که من راست می‌گویم و چه بلایی را آقایان بر سر این تیم می‌خواهند بیاورند .

فارس : اما صحبت‌های شما کمی احساسی است .

خیر ، درددلم با هواداران است که همه چیز خود را به این آقا سپردند ، اگر ملوان شبیه برق شیراز و یا استیل‌آذین نشد ، هرچه می‌خواهید به من بگویید . این همه بازیکنان ملی‌پوش در استیل‌آذین جمع کردند اما در نهایت چه اتفاقی افتاد و استیل ‌آذین سرنوشتش چه شد ؟

فارس : چرا از هواداران ملوان ناراحت هستی ؟

متاسفانه همین هواداران ملوان که من همیشه خودم را مدیون آن ها می‌دانم و دار و ندارم از ملوان است فقط می‌توانند صحبت‌هایی را در سایت‌ها بخوانند و زیر آن یک اظهارنظر بنویسند اما در عمل خود را کنار می‌کشند و راحت فریب برخی‌ها را می‌خورند . همه ی بازیکنان ملوان دروغ می‌گویند و یک آقایی آمده و دلش برای ملوان می‌سوزد . چه کسی باور می‌کند ؟ متاسفانه هیچ کس قدمی برنمی‌دارد و واقعاً نمی‌دانم چه حرفی بزنم .

فارس : پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی درودگر راست بود ؟

واقعاً به نظر شما خنده‌دار نیست ، خود شما و هواداران قضاوت کنید . عالم و آدم با باشگاه استقلال مشکل مالی دارند اگر برای من مشکل مالی مهم بود چرا به استقلال آمدم ؟ چون اهل بازارگرمی نیستم هیچ وقت در مورد پیشنهادهایم حرفی نزدم و سعی کردم هر وقت قرارداد بستم نظر بدهم حالا آقایان می‌گویند ، من به پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی ملوان جواب منفی دادم اما به استقلال آمدم ، خیال می‌کنند که هواداران از پشت کوه آمده‌اند . عزیزان من ، رسانه‌ها را بخوانید و ببینید وضعیت مالی استقلال و این فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی چه طور است . من این حرف‌ها را احساسی نمی‌زنم ، واقعیت است .

فارس : یعنی مشکل تو با ملوان مالی نبود ؟

خیر ، می‌خواهم برای شما مثالی بزنم . مثل این که یک تهرانی زرنگ به شهرستان رفته و شهرستانی نا آگاه را پیدا کرده و می‌خواهد سر او کلاه بگذارد . کل انزلی می دانند ، بنده هیچ وقت برای ملوان شرط پولی نگذاشتم اما وقتی شما کاپیتان تیم باشید و همه برای پیگیری کارهای خود به دیدار تو بیایند و به عنوان کاپیتان از تو کمک بخواهند اما من هم نتوانم کاری انجام بدهم ، ماجرا چه می‌شود ؟ آقایان به جای سیاه کردن هواداران بهتر است ، واقعیت را بگویند . من باز هم می‌گویم ، هواداران ملوان ؛ زمان همه چیز را برای شما مشخص می‌کند و من نگران نیستم .

فارس : پس پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی و این مسایل را تکذیب می‌کنی ؟

۷۰۰ میلیونی را که می‌خواستند به من بدهند ، بروند به این بازیکنان در فصل گذشته بدهند که همه به خاطر عشق و علاقه به پیراهن و انزلی به میدان رفتند و با هزاران مشکلات مالی با چنگ و دندان تیم را در جایگاه خوبی نگه داشته‌اند . الان این آقایان شده‌اند دایه ی بهتر از مادر و همه ی بازیکنان ملوان شدند ، بی‌غیرت و پول‌پرست . نمی‌دانم اما دوست دارم هواداران ملوان خودشان قضاوت کنند . آقایان نمی‌دانم ازکجا درآوردند که به من پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی داده‌اند . مردم انزلی ، چرا نمی‌روید از درودگر بپرسید که با چه استنادی این حرف‌ها را می‌زنی ؟ شاید  الان به من فحش و بدبیراه بگویند اما هواداران ملوان زمان همه چیز را مشخص می‌کند و نگران نباشید .

فارس : خیلی‌ها دوست دارند ، بدانند اگر مشکل تو پول نبود چرا در ملوان نماندی ؟

جواب سوال شما کاملا مشخص است ، اگر در ملوان می‌ماندم ، درودگر کاری می‌کرد که فوتبال من هم مثل سایر بازیکنان تمام شود اما به استقلال آمدم تا عمر فوتبالی ام ‌بیشتر شود ، آمدم بازی کنم و زود مجبور نشوم با فوتبال خداحافظی کنم . من می‌خواهم صددرصد در جام جهانی باشم و مطمئن باشید در استقلال با چنگ و دندان می‌جنگم چون می‌خواهم با خاطره ی خوش از فوتبال بروم البته زمانش مشخص نیست اما دوست دارم که واقعیت را خیلی زود هواداران ملوان بدانند . من دار و ندارم باشگاه ملوان است اما ببینید که چه بلایی سرم آوردند که باعث شد از این تیم جدا شوم اما الان همه فکرم کمک به استقلال است .

فارس : در استقلال در کدام پست بازی می‌کنی ؟

دوست دارم هافبک وسط باشم اما به نظر مربیان احترام می‌گذارم ، قلعه‌نویی هم روی من در پست هافبک وسط نظر دارد اما برایم از همه چیز مهمتر کمک به استقلال در سه جام است ، عاشق رقابت هستم و این رقابت است که بازیکن را در شرایط ایده‌آل و بالاتری قرار می‌دهد . فقط امیدوارم که مقابل هواداران و قلعه‌نویی روسفید باشم .

فارس : راستی قبل از عقد قرارداد با استقلال با ملوان قرارداد امضا کرده بودی ؟

این هم از مسایلی است که آقایان به دروغ به اطلاع مردم رسانده بودند . آقایان ، اگر من با ملوان قرارداد امضا کردم چرا آن را رو نمی‌کنید ؟ سرمربی تیم می‌گفت که باید نوری در ملوان بماند . ایشان هم می‌خواست سر مربی تیم را کلاه بگذارد و می‌گفت با نوری قرارداد امضا کردیم . اگر این اتفاق افتاده ، لطفاً رو کنید تا همه ی مردم بدانند .

فارس : در پایان اگر حرفی داری بگو .

جدایی از ملوان یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگی‌ام بود اما مجبور شدم که این تصمیم را بگیرم ، اما من بازیکنی هستیم که تمام توانم را برای تیمی که در خدمت آن قرار گرفتم ، به نمایش بگذارم و انشاءالله کاری خواهم کرد که استقلالی‌ها از جذب من لذت ببرند . برای آینده ی ملوان هم خیلی نگرانم و امیدوارم که سریع‌تر هواداران و مسوولین بلند شوند تا ملوان زمین نخورد .