گرچه ملوان در اردوی اردبیل به سر می‌برد و تمرینات زیرنظر دراگون اسکوکیچ پیگیری می شود ولی تیم کاملا ناقص است و به جز چند بازیکن اصلی خبری از سایر نفرات نیست.

گرچه ملوان در اردوی اردبیل به سر می‌برد و تمرینات زیرنظر دراگون اسکوکیچ پیگیری می شود ولی تیم کاملا ناقص است و به جز چند بازیکن اصلی خبری از سایر نفرات نیست.
۹۰: گرچه ملوان در اردوی اردبیل به سر می‌برد و تمرینات زیرنظر دراگون اسکوکیچ پیگیری می شود ولی تیم کاملا ناقص است و به جز چند بازیکن اصلی خبری از سایر نفرات نیست. به حدی که این مربی کروات نمی‌داند لیگ را با چه بازیکنانی آغاز خواهد کرد. به هر حال هر چه هست تمرینات انجام می‌شود و آنهایی که قرارداد دارند و کسانی هم که قرارداد جدید بسته‌اند خودشان را آماده لیگ می‌کنند. در این میان وضعیت بازیکنانی چون رافخایی، زارع، یوسف‌زاده، سالارزاده‌ حتی پیشنکو مشخص نیست و کسی نمی‌داند ماندنی هستند یا رفتنی! یک روز خبر می‌دهند فردا این بازیکنان سر تمرین هستند روز دیگر خبر می‌رسد تا پول نگیرند پایشان را در زمین تمرین نمی‌گذارند! البته همه این بازیکنان به همراه حسنی‌صفت، پورغلامی، شیرزاد و تامینی با هم جداگانه تمرین می‌کنند تا از نظر آمادگی بدنی عقب نمانند. در این راستا همه می‌دانند مشکل اساسی ملوان مالی است و فعلا هدایتی پولی ندارد به باشگاه تزریق کند اگر هم دارد هنوز رو نکرده است! با توجه به اینکه مالکیت باشگاه کاملا مشخص نیست هیچ اسپانسری هم نزدیکش نمی‌شود و همین بی‌‌پولی ترمز تمدید قرارداد بازیکنان اصلی را کشیده است. اما با اینکه قوی سپید انزلی این همه مشکل دارد عده‌ای از مسئولان ورزشی استان و حتی پیشکسوتان شروع به تخریب تیم کرده‌اند و همه آنها صادق درودگر مدیرعامل باشگاه را هدف گرفته‌اند حال علتش چیست بر ما هم پوشیده است ولی می‌توان حدس زد کسی دوست ندارد ملوان با مدیرعامل جدید پا بگیرد.در این میان از هیات مدیره گیلان که باید حامی همه تیم‌های استان باشد انتظاری جز این می‌‌رفت. آن هم در شرایطی که در کمال ناباوری حتی هیات به فدراسیون نامه زده که ۲۰۰میلیون طلب این باشگاه بلوکه شود! با توجه به شناختی که از قربانعلی الماسخاله داریم بعید است که او بخواهد این کارها را انجام دهد. بی‌تردید پای کسان دیگری در میان است چون در اتفاقاتی مشابه زمانی همین بلا را بر سر امیر عابدینی می‌آوردند که با واسطه عده‌ای همه چیز ختم به خیر شد و حالا نوبت درودگر است!
امیدواریم حاشیه‌سازان به فکر ملوان باشند و پیشکسوتان دست‌شان از باشگاه کوتاه شده فعلا دست نگه دارند تا بعد از نتایج تیم حرف بزنند. آقایانی که خواسته یا ناخواسته در پی تخریب ملوان هستند باید به خاطر بیاورند این تیم متعلق به انزلی است و نه این و آن. این را هم باید متذکر شد که هواداران انزلی‌چی باید به هوش باشند و اجازه کارشکنی‌ها برای تخریب ملوان را ندهند.