سرمربی گسترش فولاد گفت: «ما ۱۲ بازیکن فصل گذشته را حفظ کرده‌ایم و چهار بازیکن جدید هم به خدمت گرفته‌ایم.»

سرمربی گسترش فولاد گفت: «ما ۱۲ بازیکن فصل گذشته را حفظ کرده‌ایم و چهار بازیکن جدید هم به خدمت گرفته‌ایم.»

روزنامه نود؛ رسول خطیبی دیروز به همراه سرپرست گسترش‌فولاد با سعید دقیقی و سعید سالارزاده مذاکره کرد. گفته می‌‌شود روند این مذاکرات مثبت بوده و به احتمال فراوان این دو بازیکن به گسترش فولاد می‌‌پیوندند. البته با توجه به پیشنهادات خوب دقیقی هر امکانی در مورد این مهاجم وجود دارد این دو بازیکن آزاد هستند.
رسول خطیبی در این خصوص اظهار داشت: «ما ۱۲ بازیکن فصل گذشته را حفظ کرده‌ایم و چهار بازیکن جدید هم به خدمت گرفته‌ایم. ۵ بازیکن جدید دیگر هم تا شنبه جذب می‌‌کنیم و به اردو می‌‌رویم. این ۵ بازیکن مدنظر ما بازیکنان با تجربه لیگ برتری هستند.»
او با انتقاد از لغو فینال لیگ دسته اول گفت: «متاسفانه به ما گفتند فینال به‌طور کل منتفی است. می‌‌خواستیم در این بازی جشن قهرمانی بگیریم که نشد. به هر حال در این فصل نشان می‌‌دهیم که همه چیز پول نیست و این برنامه‌ریزی درست است که آینده را می‌‌سازد.»
خطیبی در پایان در مورد وضعیت میلاد زنید‌پور هم تصریح کرد: «باشگاه استقلال با او صحبت نکرده بلکه دلالان بودند که با زنید‌پور تماس گرفتند. او هم گفت با گسترش قرارداد بسته است. به آن شخصی که شیطنت می‌‌کند هشداری دهم اگر ادامه دهد کاری می‌‌کنم که نتواند پایش را در تبریز بگذارد!»