مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: به مردم تبریز دِین دارم و احتمال حضورم در تراکتورسازی و گسترش فولاد وجود دارد.

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: به مردم تبریز دِین دارم و احتمال حضورم در تراکتورسازی و گسترش فولاد وجود دارد.
سعید دقیقی در گفت و گو با فارس در مورد اینکه آیا با این شرایط جدایی اش از سایپا قطعی است عنوان کرد: قطعی قطعی نشده این مسئله اما احتمال دارد از این تیم جدا شوم، البته شرایط خاصی دارم، چند روز پیش با تقی زاده و سبحانی مسئولان سایپا جلسه برگزار کردم آن ها تمایل به حضورم من در این تیم داشتند. اولویت اولی دارم که در این شرایط اولویت دوم سایپا است.

دقیقی در مورد اینکه چه مشکلاتی دارد افزود: سایپا یکی از تیم‌های خوب فوتبال ایران است، مشکلات شخصی است از زمانیکه در سایپا بودم شرایط این تیم خیلی خوب بوده است.

دقیقی در مورد پیشنهادی که گفته می شود از تراکتورسازی دارد، اظهار داشت: از نفت تهران، راه آهن، مس کرمان، تراکتورسازی و گسترش فولاد پیشنهاد دارم و تا چند روز آینده تصمیم‌گیری می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود احتمال حضورش در تیم‌های تبریزی زیاد است، عنوان کرد: نه هنوز چیزی مشخص نیست دینی از مردم تبریز روی خودم می بینم زمانیکه در این شهر بازی می کردم مردم تبریز خیلی به من لطف داشتند. احتمال پیوستنم به تراکتورسازی یا گسترش فولاد هست.

مهاجم سایپا در مورد اینکه آیا با تراکتورسازی مذاکره داشته است، گفت: صحبت‌های اولیه را داشته ام و در یکی دو روز آینده همه چیز معلوم می‌شود، مشکلاتی دارم که باید حل شود و پس از آن تصمیم گیری می کنم. مس کرمان نیز پیشنهاد خوبی داده دارم که یکی از اولویت هایم است.

وی در مورد اینکه اولویت اولش کدام تیم است، عنوان کرد: احتمال زیادی دارد که در تبریز حضور پیدا کنم. تراکتور سازی و گسترش فولاد را دوست دارم به مردم این شهر دین دارم. شرایط قرار داد برایم خیلی مهم است و تا روز شنبه این موضوع را مشخص می کنم.