اختصاصی – پس از سومین جلسه ی تمرینی ملوانان برای فصل جدید پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی کوتاهی را با دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات ملوان ترتیب داد که می توانید آن را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید .

اختصاصی – پس از سومین جلسه ی تمرینی ملوانان برای فصل جدید پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی کوتاهی را با دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات ملوان ترتیب داد که می توانید آن را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید .

 

 

ملوان کلاب : در ابتدا یک سوال راجع به نامتان ،  شما را “اسکوکیچ” صدا بزنیم یا “اسکوچیچ” ؟

 

تلفظ صحیح اسم من دراگان اسکوچیچ هست .

 

ملوان کلاب : با شروع تمرینات شناختی نسبی به تیم ملوان پیدا کردید . بازیکنان جوان تیم را چگونه دیدید ؟

 

ما در ابتدای کار هستیم و هنوز به شناخت کاملی از بازیکنان جوان نرسیدم اما میان آنها بازیکنان خوبی را می توان پیدا کرد . من عاشق کار کردن با بازیکنان جوان هستم و می خواهم از میان این بازیکنان ، یک تیم با کیفیت برای فصل آینده انتخاب کنم اما باید توجه داشته باشیم که کاری که تا کنون انجام داده ایم فقط تمرین است و باید با انجام بازیهای دوستانه ی خوب معیار واقعی این بازیکنان را سنجید . من زمان بیشتری می خواهم و حتما دنبال انجام دادن یک کار با کیفیت هستم . ضمن اینکه امیدوارم چند بازیکن نیز در روزهای آینده به ما اضافه شوند .

 

ملوان کلاب : فیلم بازیهای فصل گذشته ی ملوان را مشاهده کردید ؟

 

بله من بازیهای ملوان را مشاهده کردم و سبک بازی تیم را آنالیز کردم و متوجه شدم ملوان چگونه بازی می کند اما در کار حرفه ای درست نیست در مورد نقاط ضعف یا قوت آن بازیها اظهار نظر کنم و راجع به کار مربیان گذشته تیم چیزی بگویم زیرا آنها نیز همکار من هستند ، مهم این است که من کارم را به درستی انجام دهم .

 

ملوان کلاب : چقدر در مورد تاریخ ملوان اطلاعات دارید ؟

 

من وقتی به اینجا می آمدم راجع به ملوان از منابع مختلف اطلاعات کسب کردم و مطالعاتی انجام دادم . این تیم بارها در جام حذفی کشور به فینال رسیده است و ۳ بار موفق به قهرمانی شده و یکی از تیمهای قدیمی فوتبال ایران است . ضمنا باشگاه ملوان از لحاظ سنی یک سال از من جوانتر است .

 

ملوان کلاب : با توجه به قدمت باشگاه ملوان ، این تیم پیشکسوتان زیادی دارد ، آیا از مشورت آنها استفاده خواهید کرد ؟

 

من از نظرات تمام کسانی که قصد کمک به بنده و تیمم را دارند استفاده خواهم کرد و از آنها می خواهم به من کمک کنند .

 

ملوان کلاب : نتایج ملوان در چند سال اخیر کمی مردم شهر انزلی را دل آزرده کرده و هواداران تشنه ی کسب نتایج خوب هستند .

 

من انرژی بسیار زیادی برای کار کردن در انزلی دارم و می خواهم این انرژی مثبت را به تیمِ خودم تزریق کنم و متعاقبا با کسب نتایج خوب این انرژی به هواداران تیم ملوان نیز تزریق خواهد شد .

 

ملوان کلاب : در چند روزی که اینجا بودید برخورد مردم را چگونه دیدید ؟

 

هواداران ملوان بسیار تیمشان را دوست دارند و در هر جلسه ی تمرین می بینم که با اشتیاق حضور پیدا می کنند . برخورد آنها با من نیز بسیار خوب بوده و در واقع از این رفتار آنها سوپرایز شدم و فکر نمی کردم که هواداران ملوان و مردم این شهر انقدر با من مهربان باشند .

 

ملوان کلاب : طرفدار کدام تیم اروپایی هستید ؟

 

رئال مادرید ، اما اگر مردم انزلی تیم دیگری را دوست داشته باشند من حاضرم نظرم را عوض کنم (می خندد) .

 

ملوان کلاب : خانواده ی تان برای زندگی به ایران می آیند ؟

 

همسرم به انزلی خواهد آمد اما دو فرزندم به دلیل اینکه مشغول تحصیل هستند نمی توانند به ایران بیایند .

 

 

میثم شاهین – شهرام شاهین

 

با تشکر از ابراهیم گل آور که زحمت ترجمه ی این مصاحبه را کشیدند .

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)