مدافع فصل گذشته تیم استقلال و نفت تهران به پرسپولیس پیوست.

مدافع فصل گذشته تیم استقلال و نفت تهران به پرسپولیس پیوست.

* کلاه‌کج واسطه فرستاد
عادل کلاه‌کج جزو بازیکنان علی دایی برای فصل آینده نیست و به همین خاطر در اولین جلسه تمرین پرسپولیس اجازه تمرین کردن پیدا نکرد. کلاه‌کج می‌‌‌خواهد طبق قراردادش در پرسپولیس بماند اما دایی او را نمی‌‌خواهد. این بازیکن از طریق واسطه‌هایی خواهان حضور در پرسپولیس شده و قرار است، آنها با دایی صحبت کنند به نظر می‌‌رسد، دایی به این راحتی راضی نمی‌‌شود.

* صادقیان از پیشنهادش کوتاه نمی‌‌آید
پیام صادقیان رقمی را به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داده که مسئولان باشگاه سرگیجه گرفتند. به نظر می‌‌رسد صادقیان می‌‌‌خواهد پول چند سال بازی کردن را از پرسپولیس بگیرد. همین مسئله باعث شده مذاکرات صادقیان با پرسپولیس بی‌‌نتیجه بماند. این بازیکن بعداز حضور دایی در تهران باز هم صحبت‌هایی کرد ولی از رقم پیشنهادی‌اش کوتاه نیامده به همین خاطر این احتمال وجود دارد فصل بعد به پرسپولیس نیاید. صادقیان به تیم‌های دیگر هم این رقم را پیشنهاد داده و با این شرایط شاید خیلی سخت بتواند به تیمی برود.

* پرسپولیسی‌ها با سیدصالحی به توافق اولیه رسیدند
مسئولان باشگاه پرسپولیس امروز دیداری را با سیدمحمدمهدی سیدصالحی داشتند و با او به مدت یک سال به توافق اولیه رسیدند. البته قرارداد نهایی با سیدصالحی در صورتی امضا می‌شود که او موافقت تراکتوری‌ها را گرفته باشد.

* میثم حسینی با پرسپولیس توافق کرد
میثم حسینی مدافع فصل گذشته تیم استقلال که در نیم فصل دوم به نفت تهران رفته بود پس از قرار گرفتن در لیست مازاد این باشگاه با پرسپولیس به توافق رسید. حسینی که در زمان سرمربیگری پرویز مظلومی در استقلال مهره ثابت آبی پوشان بود با پرسپولیس به مدت ۲ سال به توافق رسید.