باشگاه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس اعلام کرد، قاسم دهنوی براساس قرارداد منعقد شده بازیکن این تیم است.

باشگاه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس اعلام کرد، قاسم دهنوی براساس قرارداد منعقد شده بازیکن این تیم است.


باشگاه پرسپولیس در پی انتشار برخی شایعات مبنی بر اینکه علی دایی اعلام کرده دیگر خواهان قاسم دهنوی نیست، با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد، قاسم دهنوی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس است و بر اساس قرارداد منعقد شده نسبت به این موضوع هرگز عقب‌نشینی نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است: قاسم دهنوی با پرسپولیس قرارداد بسته و بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس است و باشگاه طبق هماهنگی با کادر فنی روی این بازیکن حساب کرده و پرسپولیس نسبت به حق و حقوق خود و حضور قطعی این بازیکن در پرسپولیس هرگز عقب نشینی نخواهد کرد. دراین‌باره جای تعجب است که باشگاهی که مدعی عقد قرارداد داخلی با دهنوی شده برای اینکه بتواند ثابت کند که در موعد قانونی یا زودتر از پرسپولیس با دهنوی قرارداد بسته به طرق مختلف چه در جلسات و چه در اخبار اعلام شده در رسانه‌ها تاریخ عقد قرارداد داخلی با دهنوی را تغییر می‌دهد تا خود را محق‌تر از پرسپولیس جلوه دهد.

همچنین به اطلاع می‌رساند حضور فیاض‌بخش بازیکن ایرانجوان بوشهر در تمرین‌های پرسپولیس هیچ ربطی به حضور دهنوی در پرسپولیس ندارد بلکه فیاض‌بخش بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب می‌شود و از آنجا که با باشگاه ایرانجوان بوشهر قرارداد دارد، باشگاه پرسپولیس براساس اصول حرفه‌ای فوتبال پس از مکاتبه رسمی خواستار حضور این بازیکن باآتیه و جوان در تمرینات پرسپولیس شده تا مورد ارزیابی نهایی کادر فنی پرسپولیس قرار گیرد. به این ترتیب این شایعه که علی دایی قید دهنوی را زده و به دنبال جذب فیاض‌بخش است کاملا بی‌پایه و اساس است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس اعلام کرد با برخی شایعات هدفمند در فصل نقل و انتقالات برخورد خواهد کرد و از این پس در این زمینه با صدور اطلاعیه‌ها ضمن روشن شدن افکار عمومی اطلاع‌رسانی خواهد کرد.