خبرگزاری تسنیم: بازیکن تراکتورسازی تبریز گفت: از ۲،۳ تیم خوب ایران پیشنهاد جدی دارم اما اولویتم تراکتورسازی است.

خبرگزاری تسنیم: بازیکن تراکتورسازی تبریز گفت: از ۲،۳ تیم خوب ایران پیشنهاد جدی دارم اما اولویتم تراکتورسازی است.

مهدی کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تصمیم خود برای ماندن یا ترک تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: قرار بود روز گذشته با زینی‌زاده مدیرعامل باشگاه صحبت کنم اما وی به تهران رفت و فکر کنم تا یکی‌ دو روز آینده درباره تمدید قرارداد با تراکتورسازی به باشگاه بروم.

وی افزود: صحبت‌های اولیه با تراکتورسازی صورت گرفته اما رودرو با مدیرعامل صحبت نکردم و منتظر بازگشت وی هستم. بحث من با تراکتورسازی تنها مسائل مالی نیست و موارد دیگری نیز در میان است که باید صحبت کنیم تا به توافق برسیم.

بازیکن تراکتورسازی در خصوص شایعه پیشنهاد باشگاه استقلال به وی عنوان کرد: پیش از آنکه با تیمی قرارداد ببندم دوست ندارم بگویم از چه تیم‌هایی پیشنهاد دارم تا بعدها نگویند دنبال بازارگرمی بودم. پیشنهاداتی از چند تیم دارم اما نمی‌خواهم نام آنها را اعلام کنم.

کریمیان در پاسخ به این سوال که اگر استقلال به وی پیشنهاد بدهد چه تصمیمی می‌گیرد، گفت: نمی‌دانم چه تصمیمی می‌گیرم. در حال حاضر از ۲،۳ باشگاه خوب ایران پیشنهاد جدی دارم اما اولویتم تراکتورسازی است. شرایطم در این تیم خوب است و به این تیم عادت کردم. تغییر تیم خیلی سخت است.