به مهم‌ترین اخبار بازار نقل و انتقالات امروز بعد از ظهر توجه کنید.

 

به مهم‌ترین اخبار بازار نقل و انتقالات امروز بعد از ظهر توجه کنید.

 

 

 


شاهکار فولاد؛ آرش و عبدالله ماندند

امروز، روز شاهکار مدیران فولاد بود و آن‌ها توانستند با سه بازیکن کلیدی خود قرارداد جدید ببندند. آرش افشین، سروش رفیعی و عبدالله کرمی سه بازیکنی بودند که قراردادشان را با فولاد تمدید کردند (البته افشین هنوز قرارداد نبسته، اما با مدیران تیم توافق کرده و فردا پس‌فردا می‌بندد). فولاد با این وصف تمام ستاره‌های خود را برای لیگ بعدی حفظ کرد. عبدالله کرمی و آرش افشین مشتریان پروپاقرصی در تهران داشتند.

 

طالب‌لو به راه‌آهن پیوست

وحید طالب‌لو دروازه‌بان اسبق استقلال امروز به تیم راه‌آهن پیوست. طالب‌لو که دو فصل پیش از استقلال به شاهین بوشهر رفته بود در بازی مقابل سپاهان دچار شکستگی دست شد و یک فصل کامل بیرون ماند. این دروازه‌بان برای فصل جدید امروز بعد از ظهر پس از مذاکره با مسئولان راه‌آهن با آن‌ها به توافق رسید و با این تیم قرارداد امضا کرد.

 

سوشا مکانی و فلاح‌زاده ماندند

سوشا مکانی و حامد فلاح‌زاده دو دروازه‌بان نفت تهران قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند تا یحیی گل‌محمدی با آسایش خیال به فکر یارهای جدید در خطوط دیگر باشد.

 

جدایی امیرآبادی و پورخسروانی از فولاد

مهدی امیرآبادی که مدت یک فصل با فولاد خوزستان همکاری داشت، قراردادش با این تیم خاتمه یافت و از این تیم جدا شد. به جز او عباس پورخسروانی، حکیم نصاری، طالب ریکانی، میثم کریمی، ادریس کوچکی و خیرالله ویسی‌آرا نیز در فصل جدید در فولاد نخواهند بود. برخی از این بازیکنان کماکان با باشگاه فولاد خوزستان قرارداد دارند لیکن بازیکن مازاد اعلام شده‌اند و برای پیوستن به تیم‌های دیگر می‌توانند آن تیم را معرفی کنند تا ترتیب انتقال آنان داده شود.

 

جلالی کادرش را معرفی کرد

مجید جلالی، سرمربی جدید تراکتورسازی تبریز دستیاران خود را معرفی کرد. او جلال چراغپور را به‌عنوان دستیار اول معرفی کرده و باغ‌آبادی که گفته می‌شد به گسترش فولاد می‌رود در تراکتور مانگار شده تا دستیار دوم آقامجید باشد. همچنین مصطفی سفال‌منش دروازه‌بان سابق تیم وحدت تهران به‌عنوان مربی دروازه‌بانان تراکتورسازی انتخاب شد. همچنین حسن آذرنیا که فصل گذشته به‌عنوان سرپرست در تراکتورسازی فعالیت می‌کرد امسال نیز در پست خود ابقا شد.

 

جمشیدیان فردا در تراکتور

احمد جمشیدیان بعد از قطعی شدن جدایی‌اش از باشگاه سپاهان مذاکرات خود را با تراکتورسازی آغاز کرد. جمشیدیان تا حدود زیادی با تیم تبریزی به توافق رسیده اما امضای قرارداد نهایی به فردا صبح موکول شده است.