بازیکن فصل قبل تیم فوتبال ملوان در خصوص جدایی خود از تیم ملوان گفت: دینم را به ملوان ادا کرده و به دلیل مشکلات مالی با این تیم قطع همکاری کردم.

بازیکن فصل قبل تیم فوتبال ملوان در خصوص جدایی خود از تیم ملوان گفت: دینم را به ملوان ادا کرده و به دلیل مشکلات مالی با این تیم قطع همکاری کردم.

محمد نزهتی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران علت جدایی خود را مشکلات مالی تیم ملوان عنوان کرد و افزود: در چند سال اخیر که در ملوان توپ زدم همواره مبالغ قابل توجهی از قراردادمان پرداخت نشده است اما به دلیل علاقه و تعصبی که نسبت به این تیم داشتم هرگز لب به شکایت نزده و با تمام وجود برای ملوان کار کردم.

بازیکن فصل قبل تیم فوتبال ملوان در خصوص مشکلات مالی ملوان و بدهی‌های این تیم گفت: من در این فصل حدود ۴۶ درصد از مبلغ قراردادم را دریافت نکردم و می دانم که بسیاری دیگر از بازیکنان تیم مانند من از باشگاه طلب دارند.

وی در خصوص حضور اسکوکیچ به عنوان اولین سرمربی خارجی در ملوان گفت: به نظرم شرایط برای اسکوکیچ خیلی سخت است و فکر نمی‌کنم با توجه به جوی که در انزلی حاکم است یک مربی خارجی بتواند موفق باشد اما به هر حال ایراندوست در کنار وی حضور دارد و نسبت به فضای حاکم بر تیم ملوان این مربی تازه وارد را راهنمایی خواهد کرد.

نزهتی در مورد پیشنهادات خود برای فصل آینده گفت: از تیم‌های مختلفی پیشنهاد دارم اما چون دنبال بازارگرمی نیستم تا زمانی که قطعی نشده آنها را اعلام نخواهم کرد و پس از مشورت با افراد کاربلد و خانواده ام تصمیم نهایی را اتخاذ می کنم.

وی در پایان در خصوص پیشنهاد دو تیم پر طرفدار پایتخت اظهار داشت: از پرسپولیس که پیشنهادی نداشتم اما از یک منبع مطلع شدم در لیست خرید استقلال قرار دارم اما فعلا هیچ چیز قطعی نیست و همه چیز به شرایط بر می‌گردد و باید ببینم وضعیت من با کدام تیم‌ها همخوانی دارد.