مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد برای فصل آینده قصد دارند از ۴ بازیکن خوب خارجی استفاده کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد برای فصل آینده قصد دارند از ۴ بازیکن خوب خارجی استفاده کنند.


علی فتح الله زاده در مورد جلسه روز گذشته خود با امیر قلعه نویی اظهار داشت: در این جلسه در مورد برنامه های استقلال برای تمرین و اردو صحبت کردیم. قرار است یک بازی تدارکاتی خوب در اردوهای تمرینی خود داشته باشیم. احتمالا برای برگزاری اردو به ترکیه می رویم. همیشه شاهد بوده اید که استقلال با وجود تعطیلی های زیاد لیگ به لحاظ بدنی دچار مشکل نمی شود و این به دلیل تمرینات خوب بدنسازی در شروع تمرینات است.

به گزارش فارس ، وی در خصوص اینکه استقلال هنوز در نقل و انتقالات به صورت جدی وارد نشده است، اظهار داشت: ما خیلی به دنبال تغییرات نیستیم. سعی داریم که اکثر بازیکنان خود را حفظ کنیم. شاید دو سه تغییر داشته باشیم. قصد داریم ۴ بازیکن خوب خارجی جذب کنیم. یکی از این بازیکنان ساموئل است که می خواهیم او را حفظ کنیم.

مدیرعامل استقلال در ارتباط با اینکه گفته می شود جانواریو هم یکی از بازیکنان مورد نظر کادرفنی است، گفت: قرار شده با مدیربرنامه های او صحبت کنیم و اگر جانواریو از لحاظ پزشکی مشکلی نداشته و در آمادگی باشد او را جذب می کنیم. جانواریو بازیکن متعصبی است که زحمت می کشد.

فتح الله زاده در پایان در مورد جذب بازیکن گفت: ما به دنبال هافبک هستیم و اول باید بازیکن جذب کنیم بعد باید ببینیم چه کسانی را نمی خواهیم.