هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: سال خوبی را در نفت تهران پشت سر گذاشتم و اولویتم حضور در این تیم است.

هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: سال خوبی را در نفت تهران پشت سر گذاشتم و اولویتم حضور در این تیم است.

احمد آل‌نعمه در مورد وضعیت قراردادش با باشگاه نفت تهران گفت: چند پیشنهاد دارم اما اولویتم حضور در نفت تهران است. سال گذشته شرایط خوبی را در این تیم داشتم و در آرامش کارم را دنبال کردم. با آمدن یحیی گل‌محمدی که یک مربی جوان و باانگیزه است امیدوارم امسال نیز نفت تهران نتایج خوبی بگیرد و همانند سال قبل تا هفته‌های آخر در کورس قهرمانی بود امسال نیز چنین شرایطی داشته باشد.

به گزارش فارس،وی در مورد اینکه آیا در تمرینات نفت تهران شرکت می‌کند، خاطرنشان کرد: هنوز در تمرینات حضور پیدا نکردم. یک بار به باشگاه رفتم و جلسه ‌داشتیم که متاسفانه به توافق نرسیدیم قرار شده فکر کنم در جلسه بعدی باشگاه بار دیگر مذاکره کنیم.

آل‌نعمه در پاسخ به این سؤال که آیا دلیل عدم توافقش با نفت تهران بر سر مسائل مالی بوده است، اظهار داشت: بله بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدیم و باید در این ارتباط تصمیم‌گیری کنیم.

وی در مورد اینکه آیا یحیی‌ گل‌محمدی برای فصل بعد او را می‌‌خواهد و صحبتی با یکدیگر انجام دادند، عنوان کرد: غلام حسنوی از طرف گل‌محمدی با من تماس گرفت و اعلام کرد سال گذشته عملکرد خوبی داشتم و امسال روی من برنامه دارند. امیدوارم بتوانیم به توافق برسیم و من نیز دوست دارم در نفت تهران بمانم چرا که در این تیم شرایط بسیار خوبی داشتیم.

هافبک نفت تهران در مورد اینکه از کدام تیم‌ها پیشنهاد داشته،‌خاطرنشان کرد: از راه‌آهن و تراکتورسازی پیشنهاد دارم و انشاءالله بتوانم انتخاب خوبی را انجام دهم تا مثل سال گذشته در آرامش به فوتبالم ادامه دهیم.