دروازه‌بان سابق استقلال می‌گوید احتمال پیوستنش به راه‌آهن زیاد است.

دروازه‌بان سابق استقلال می‌گوید احتمال پیوستنش به راه‌آهن زیاد است.


وحید طالب‌لو درباره آخرین وضعیت توافقاتش با راه‌آهن تهران ابراز کرد: اخیرا نشستی داشته‌ و صحبت‌های خودمان را مطرح کرده‌ایم. جلسه‌ دوستانه‌ای بود و قرار است تا روز شنبه هم جلسه‌ دیگری داشته باشیم. به هر حال فکر می‌کنم جلسه روز شنبه ما مسائل زیادی را روشن کند. البته از چند تیم دیگر هم پیشنهاد دارم اما چون اولویتم با راه‌آهن است، تا تکلیفم با این تیم روشن نشود، نامی از آنها نمی‌برم.

به گزارش ایسنا،او در پاسخ به این سوال که هدفش از حضور در راه‌آهن چه خواهد بود، اظهار کرد: هدف کوتاه‌مدتم حضوری موفق در تیم و راه‌یافتن به تیم ملی است اما هدف بلندمدتم را در آینده می‌گویم.

دروازه‌بان سابق استقلال در پاسخ به این سوال که چقدر به حضور تیم ملی در جام‌جهانی امیدوار است، بیان کرد: کارمان خیلی سخت است اما همیشه ثابت کرده‌ایم که در سختی‌ها کارهای بزرگ می‌کنیم. الان هم نیاز به همدلی بیشتر وجود دارد. اگر مردم همدل باشند و انرژی خوبی به تیم ملی تزریق کنند، به طور قطع راهگشا خواهد بود. با اتفاقات اخیر مردم نسبت به فوتبال دل‌چرکین هستند و اگر با انرژی مثبت به مصاف حریفان برویم، می‌توانیم خونی تازه را در رگ فوتبال ایجاد و راه را برای پیشرفت باز کنیم.